1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Herkese Merhabalar...

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Bahadır tarafından 4 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. Bahadır

Bahadır

İsim:
    Bahadır Değirmenci
    Herkese merhabalar arkadaşlar.

Nette baya bi dolaşdım kapsamlı olarak sadece burayı bulabildim. Ben akvaristliğe başlayalı yaklaşık 1 hafta oldu. 6 tane ciklet ile başladım. Size resimlerini yollayacağım. Benim için önemli olan bu akvaryumlla ilgili detaylı yorumlarınız olacak.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Herkese Merhabalar...

Hoşgeldin sefa getirdin. Yorumuna teşekkürler sevindik mutlu olduk. Balıklarının türüyle ilgili foruma konu açarsan aradığını bulabilirsin inşallah.

3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Bahadır bey hoşgeldiniz,keyifli paylaşımlar dileriz.Akvaryum tanıtımınızı bekliyoruz.Her türlü desteğe hazırız.

4. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Aramıza hoş geldin.keyifli bol paylaşımlar dilerim.:cicek:

5. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Bahadır bey aramıza hoşgeldiniz. Keyifli paylaşımlar dilerim. Elimziden geldiğince yardımcı olmak için buradayız. Tatlı su forumlarımızda pek çok konu sorularınıza cevap barındırıyor olacaktır. Aklınıza takılan ne varsa sormaktan çekinmeyiniz.

6. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Bahadır bey aramıza hoşgeldiniz. En kısa zamanda akvaryumunuzun ve balıklarınıznı fotoğraflarını bekliyorum.

Sayfayı Paylaş