1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Herkese Merhabalar

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde harfuzmani tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Öncelikle herkese merhaba
    Yıllar önce tatlı su ile başladığım,uzun bir süredir devam etmediğim akvaryumun tadını hazzını hala unutabilmiş değilim.Dönüşümün muhteşem olması için direk tuzlu suya başlamayı düşünüyorum.Yaklaşık 2 haftadır okumaktan gına gelsede bu işin ne kadar zor ve masraflı olduğunu aşağı yukarı anlamış bulunmaktayım.Bozguna uğramamak için araştırmalarıma devam edip tecrübe kazanmak istiyorum.Tabi sonunda da hayalimde olan 1 tonluk tankı yapmak istiyorum.
    Son olarak sitede emeği geçen herkese,buna ön ayak olup siteyi kuranlara kocaman teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

2. Kızıldeniz Akvaryum

Kızıldeniz Akvaryum

Yer:
    MANİSA
    İsim:
    ilyas özden
    Cevap: Herkese Merhabalar

Öncelikle hoşgeldiniz..
    İnşallah dönüşünüz muhteşem olur:)
    Araştırma yapmanız ve yapıyor olmanız süper:)
    Sitede bir çok bilgiye ve tecrübeli üstatlara ulaşabilirsiniz....
    Tekrar hayırlısı olsun...

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hoş geldin Hakan kardeşim, dön muhteşem dön de gözlerimiz bayram etsin. Bozguna uğramak veya uğramamak elimizde ise ki elimizde, hayal edileni ortaya çıkarmak konusunda gereken fikirleri vermek, altından kalkılamayan maliyet veya durumlarda öneriler ve çözümler sunmak hobimizdir.

Başlamak bitirmenin yarısı ise...Hoş geldin aramıza.

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

Hakan abi hoşgeldin... toka:gif

5. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Hoşgeldiniz,gönlünüzce bir kurulum olması dileklerimle

6. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Hoşgeldiniz aramıza Hakan Bey.

İnşallah, maşallah demiyorum, muhteşem kurulum yapmak, size klavyeniz kadar yakın olacaktır.

7. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Hakan bey hoşgeldiniz.

8. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Hosgeldiniz Hakan bey. Guzel bir kurulum bekliyoruz sizden.

Sent from my U8800 using Tapatalk

9. Durul Baykara

Durul Baykara

İsim:
    Durul Baykara

Hakan bey;
    Öncelikle hoş geldiniz. Bu hobi için üye olunması gereken bana göre bir numaralı forumdur burası. Zaten kuruluma başladığınız zaman konunuzu açtığınızda siz de göreceksiniz. Bu sitede her bir bireyin kurulumu herkesin kurulumu diyebilirim. Her kurulumda her bir üyenin, özellikle üstadların çok büyük katkıları var. Sayfaları gezdikçe kurulumları araştırdıkça değişik yöntemler göreceksiniz. Ve bu yöntemlerin genellikle düşük maliyetli ve çok yaratıcı yöntemler olduğuna kanaat getireceksiniz. Hayırlı olsun şimdiden yeni kurulumunuz. Merakla ilk atacağınız adımı beklemekteyiz :)

10. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa

Arkadaşlar inanın içten söylüyorum gerçekten HOŞBULDUM
    İki gündür işi gücü bıraktım resif nasıl kurulur konularını yavaş yavaş sindire sindire okuyorum.Açık ve net şunu söyleyebilirim,2-3 haftadır başka forumlarda okuduklarımdan gözüm korkmaya başlamıştı.Acaba yapmasan mı düşünceleri kemirmeye başlamıştı beynimi ki;buraya üye olup konuları okumaya başlayınca bu işin o kadar da abartılacak bir yanının olmadığını fark ettim.Herşeyden önce içten ve samimi cevapları görmek beni son derece mutlu etti.Yardımlaşma hat safhada...
    Akvaryumu kurmak için bir acelem yok.Bi dahaki yaza kurmayı planlıyorum.Bu süre içerisinde hem neler yapıp neler yapmamam gerektiğini öğreniyor,hemde bana uyacak gerçek ölçülerin neler olması gerektiğinin hesabını yapıyorum.Evimize yeni taşındık sayılır ve hatırı sayılır miktarda harcamalar yaptığım ve daha da yapacağım için şuan erken benim için.Zaten evin içerisinde de tadilatlar bitmiyor.Bu arada akvaryum kurmak delilik olur diye düşünüyorum.Zaten adı gibi masrafı da tuzlu olan akvaryum belimi bükmesin,kambur gezmeyelim :D
    Herkese tekrar teşekkürlerimi sunuyor,keyifli forumlar diliyorum....

11. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Hakan bey gözünüzde fazla büyütmeyin:)İnanın o kadar tecrübeli üstadlarmız varki onların gösterdiği yolu değiştirmezseniz Akvaryumu nasıl kurduğunuzu bile anlamazsınız.Yeri gelecek kurulum yapıldıktan sonra bir balık eklemek için bile pazarlık yapacaksınız.:D

12. Durul Baykara

Durul Baykara

İsim:
    Durul Baykara

İsmail bey yazdığınızın altına imzamı atıyorum :) Bülent abiye az yalvarmadım balık koymak için akvaryuma :F

13. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa

Bu forumu sanırım şöyle betimleyebilirim.
    Ramazan ayında oruç tutanlar bilir.Genellikle ilk günü çok acıkırsınız ve iftara kurulan sofrada da yok yoktur.Ezan okunduğu vakit hangisinden yiyeceğinizi şaşırırsınız.Bir nevi gözünüz dönmüştür.Burası da aynı bu sofra gibi.O kadar çok ve o kadar yararlı bilgiler varki hangi birini okuyacağımı şaşırdım.Buranın o iftar sofrasından tek farkı orda azıcık yiyip doyuyorsunuz,burda ise sanırım sorulara verilen içten yanıtlardan,dürüstlükten,seviyenin üst noktalarda oluşundan olsa gerek gece geç saatlere kadar okumaya devam ediyorsunuz.
    Tekrar emeği geçen herkese teşekkürler....

14. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Aramıza hoş geldiniz Keyifli bol paylaşımlar dilerim.:cicek:

15. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN

Bursalılar forumu ele geçirme planları yapıyor ben çözdüm işi:D Hoşgeldinizz kurulumunuzu merakla bekliyoruzz

16. Cevap: Herkese Merhabalar

Hakan bey aramıza hoş geldiniz.

Sayfayı Paylaş