1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Herkese merhabalar.

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Erman Pehlivan tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Öncelikle hepinize bu güzel siteye katkılarından dolayı teşekkür etmekle başlamak istiyorum. Görüyorum ki sıcak bi ortam kurmuşsunuz. Ben 26 yaşındayım, izmir torbalıda ikamet ediyorum. ismim rumuzdan da anlaşılacağı üzere Erman. Henüz bi akvaryumum yok ancak, çocukluğumdan beri profesyonel bi akvaryum sahibi olmayı istemişimdir. Akvaryum kurmadan önce gideyim bi tank alayım atayım balıkları içine yüzsünler mantığından ziyade, ney nasıl yapılır öğrenmenin peşindeyim. Çünkü doğayı taklit etmeye çalışmak; zordur. herneyse; şimdiden kafanızı şişirmek istemem, iyi sohbetler dilerim. pala.gif :heyo:

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Herkese merhabalar.

Mrb Emrah bey portalımızı hoşgeldizi.Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Akvaryum almadan bilgi alma düşünceniz için ayrıca kutlarım sizi em34: em34:

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Herkese merhabalar.

Hoşgeldiniz Erman Bey.

Keyifli paylaşımlar...

4. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Herkese merhabalar.

hoşbulduk ismail ve Temel abi. şimdi hoby alanındaydım da, Bilmem gerekenleri gözden geçiriyordum. çünkü hiçbişey bilmiyorum ne balıklar, ne bitkiler, ne PH değerleri, ne filtreler vs.vs.. Ama okuyorum ve makalelerinizin yardımı büyük. Tekrar kutlarım sizi.

:helalolsun:

5. mustafa karaeli

mustafa karaeli

İsim:
    MUSTAFA KARAELİ
    Herkese merhabalar.

Merhaba Erman.Ben Mustafa.Portala hoşgeldin.Ben Tire'liyim.Komşu sayılırız.Portalda yakın çevreden birini bulmak ne güzel.Sen akvaryumu kurmaya karar ver burada herkes elinden gelen bilgi paylaşımında bulunur.

6. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Herkese merhabalar.

Emrah bey aramıza hoşgeldiniz.

Keyifli paylaşımlar dilerim..........

7. taygun

taygun Guest

Herkese merhabalar.

Erman Bey,

Merhaba. Aramıza hoş geldiniz. Sizin çok güzel ve bilinçli bir akvaryum kuracağınıza eminim. Çünkü bizler burada genelde "akvaryum aldım, ne tür balık besleyeyim" şeklinde sorularla çok karşılaşırken sizin yaklaşımınız beni çok memnun etti. Doğrusunu elbette siz yapıyorsunuz. Her balık her suda ve rastgele ölçülerdeki bir akvaryumda yaşamaz. Okumak öğrenmek ve seçmek lazım. Doğru yoldasınız. Size elimden geldiğince de destek olacağım.

Başlangıç olarak, balık türlerini ve genel ihtiyaçlarını aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

http://www.akvaryumportali.com/forum/index.php

Eğer başlangıç olarak balıkları seçersek ona göre akvaryum ve ekipmanlarını da seçersiniz.

Kolay gelsin

8. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Herkese merhabalar.

Hoşgeldiniz Emrah bey, umarım keyifli vakit geçirirsiniz. Bol paylaşımlar.

9. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Hoş geldiniz Erman bey,
    Keyifli paylaşımlar dilerim.

10. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    Herkese merhabalar.

Erman bey hoş geldiniz.Keyifli ve bol paylaşımlar

11. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Herkese merhabalar.

Bende burda bi komşu bulduğuma sevindim Mustafa kardeşim. İlgin alakana ayrıca teşekkür ederim. saygılar:gif

Murat abi ismim Emrah değil Erman :cekingen: Teşekkür ederim :)

Tamer abi bu uzun yorum için teşekkür ederim. Elbetteki ilk önce bilgi sahibi olmamız gerekir. Aslında kitabımızda da bu geçer; bakamayacaksanız; edinmeyin der. Bende bu düsturu benimsedim. İyice bilgi sahibi olduktan sonra deneme yanılma'dan da destek alırım ama deneme yanılma yöntemini bir canlınn üzerinde denemektense; bilgi sahibi olmayı her zaman yeğlerim. Yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim. Bu güzel forum ortamı için ayrıca size de teşekkür ederim.

Yavuz kardeşim öncelikle murat abiye de dediğim gibi ismim Erman :) Yorum ve hoşgeldin dileklerin için ayrıca teşekkür ederim.

Serdar abi ismimi doğru telaffuz ettiğiniz için size ayrıca teşekkür ederim. Size de keyifli paylaşımlar.

Semih kardeşim sana da teşekkür ederim.

12. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Herkese merhabalar.

Bu işe kafanı fazla takma Erman kardeşim,
    Ben yıllarca bana Serdal diyenleri düzeltmiştim senin gibi,şimdi yeni komşum bakkalın adı Serdal ve herkes ona Serdar diyor aramızdaki farkı fark eden yok :helalolsun:

13. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Herkese merhabalar.

:) Haklısın Serdar abi umarım uzun sürmez bu düzeltmeler :cekingen: :basardim:

14. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Herkese merhabalar.

Çok özür dilerim, Erman, afedersin. pardon:gif Gözümüzde görmemeye başladı, yaşlanıyormuyum ne. smiley18.gif

Portalımızda nadir olasa raslanan bir olay, konuyu tam okumadan, son mesajın hemen altına mesaj yazmak. montz: Aslında Yavuz kardeşimde, böyle şeyler olmazdı ama, dalgınlığına gelmiştir sanırım. Onun adınada özür dilerim, benim hatam..... sağol.gif

15. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Herkese merhabalar.

Estafrullah Murat abi :hepiniziseviyorum:

16. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Herkese merhabalar.

Erman bey kusura bakmayın, Emrah diye okudum çok özür dilerim. :) Tekrardan hoşgeldiniz. :)

17. keskinerkan

keskinerkan

İsim:
    Erkan KESKİN
    Herkese merhabalar.

Erman bey aramıza hoş geldiniz önce araştırıp sonra uygulamaya geçme düşünceniz çok isabetli bir karar sizi tebrik ediyorum.
    keyifli paylaşımlar

18. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Herkese merhabalar.

Aramıza hoşgeldiniz Erman Bey. Keyifli paylaşımlar dilerim...

19. taygun

taygun Guest

Herkese merhabalar.

Sizin mahalle de tam komediymiş Serdar hocam ya... :F

20. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Herkese merhabalar.

iyi dilekleriniz için herkese şükranlarımı sunarım. =) saygılar:gif