1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Herkese Selam Led Armatür Yapımı

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde fatih70 tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. fatih70

fatih70

İsim:
    fatih
    Teşekkür ederim, zaten başka forumların hiç birine bu konuyu açmadım ve şuan düşünmuyorum açmayı. Buradaki arkaşların fikirlerini soylemeleri adına bu çalışmayı geliştirebiliriz.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Fatih kardeşim öncelikle bu gibi üretim çalışmalarını kökten gelen yapı ile desteklediğimizin iyi bilinmesi gerek, ağzımızda nicedir üretelim yapmalıyız, yabancı forumların yaptıklarına ağzı açık yeterince baktık diye, sadece ekipman önerisi yapabilen, sadece böyle yürüyen yeterince forum var diye diye ağzımızda tüy bitti.

Bu konu ile aynı olan ve üstelik buranın yani AP logosunu taşıyan ve benim de çok sevdiğim bir kardeşimin benzer başarılı AP Lighting Desing yapımlar olmasına karşın asla bu girişimleri hor görmeyiz. Biz üretelim ibraresini sözde değil özde sarf ederiz. Yeter ki üret, iyi yap ve birgün lamba satan esnaflar ithal ettiğimin yanına Ahmet ve Mehmet'in yaptığını da koyayım diyene kadar yap. Emek varsa portal orada olacaktır.

TencoMelih, Önder., murat parin ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. Recep S.

Recep S.

İsim:
    Recep Solakoğulları
    Sa abim bitki tankı için uygunmu ? Emeğine ellerine sağlık bu arada

Sayfayı Paylaş