1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

herkese selamlar ben Cihan

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde kocak tarafından 9 Kasım 2017 başlatılmıştır.

1. kocak

kocak

İsim:
    Cihan
    Selamlar arkadaşlar, ismim Cihan ve deniz akvarmlari ile ilgileniyorum ve son 1 senedir palyaco baliklari ilgimi cekiyor tabi dogada bulunanlar degil tasarim olanlar, farkli mutasyonlar kesvedilmesi beni baya heyecanlandiriyor. Tesadüf internette gezinirken bu site ile karsilastim ve konu ile ilgisi ve alakali bi kac kisi gördüm basta Temel bey olmak üzere bu sebeple üye olmaya karar verdim. yazilarimdan anlasildigi üzere yurt disinda yasiyorum bu sepeple klavye biraz farkli bu sebeple herkesten özür diliyorum. :) onun haricinde acik konusmak gerekirse bilgi eksikligi sebebiyle fazla türk formlarinda arastirma yapmam Alman ve Amerikan sayfalarinda arastirmalarimi yaparim genelde yani adamlarin bizden cok ilerde oldugunu kabul etmeyecek kimse yoktur sanirim bu formda fakat Temel beyin palyacolar üzerinde yaptigi ve yasadigi tecrübeleri okadar detayli ve güzel anlatmiski cok hosuma gitti bu sebeple bu siteye üye olmaya karar verdim. Bilgi paylasimi cok samimi buldum bende elimden geldigi kadar bu formda Palyaco üretimi sirasinda yasadigim ve yasayacagim tüm sıkıntıları, tecrübeleri sizlerle paylasacagim.

Sayfayı Paylaş