1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Herkese selamlar, yeni hobim...

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde apemepa tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. apemepa

apemepa

İsim:
    Hasan ÇOMUK
    Bu hobiye yeni başladım, bilgilerinizden yararlanmaya ihtiyacım var...Şimdiden herkese teşekkürler.

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba hoş geldiniz Portal ailesine...:)

3. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Hoşgeldin Hasan kardeşim Tuzlu su olarak mı başlıyorsun Tatlı su olarak mı ?

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Halil abi acı su derse ya...:koptum:

5. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Acı suda çok çeşit yok ikisinden biri olacak.temo19

Alparslan bunu beğendi.
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoş geldin Hasan aramıza, keyifli paylaşımlar. Kurulum konunda sana bolca gaz veririz merak etme.:)

ßy Mirac Küçükerdem bunu beğendi.
  7. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Hasan hoş geldin....Hayırlı olsun öncelikle...bizler buradayız...ne zaman istersen....

8. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
    Hoşgeldin. Hayırlı uğurlu olsun. Bol okumalı günler dilerim sana :D

9. Hasan bey hoşgeldiniz, şimdiden hayırlı olsun.. Ne tarz bir kurulum düşünüyorsunuz?

10. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Hasan Bey Portalımız'a Hoşgeldiniz Keyifli Forumlar... Temel abiye +1 diyerek bende katılıyorum bolca Gaz :D :D :D

11. apemepa

apemepa

İsim:
    Hasan ÇOMUK
    Herkese teşekkürler...Tatlı suyla başlıyorum.65.35.25 boyutlarında bombeli akvaryumum var, kuralı 3 gün oluyor. Akvaryuma ek olarak filtre, ısıtıcı, aydınlatma, kum ve 6 tane ise japon balığım var. Bundan sonra geliştirmek ve bunlara ek olarak nasıl ne tür balık besleyeceğim hakkında önerilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşmanızı isteyeceğim sizden...

12. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    57 Litre Akvaryumunuz var. Lepistes , Moly , Plati , Kılıç Kuyruk , neon Türleri Beslenebilir Kolay Canlılardır Güzel bir bitkili Akvaryum olur diye düşünüyorum.
    Kum , Filtre , Isıtıcı , Aydınlatma markaları Nedir ?

H.Kaya.Gemlik. ve Alparslan bunu beğendi.
  13. apemepa

apemepa

İsim:
    Hasan ÇOMUK
    Filtre bu yeşil klasik olan, ama aydınlatma ve kum markalarını bilmiyorum...İşte benim bu japonlar işi bozuyor galiba, bu söylediğiniz balık türleri benim japonlara olurmu?

14. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Japonlarla tropik türler bir arada olmaz çünkü ihtiyaçları farklıdır....

Alparslan bunu beğendi.
  15. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Japonlar ile Aynı Olmaz abi.. Fotoğraf Ekleme şansınız varmı acaba ? Filtrenin üzerindeki yazılarıda Söylerseniz.

16. apemepa

apemepa

İsim:
    Hasan ÇOMUK
    Filtre üzerinde ''Atlantik 15w'' yazıyor yeşil bir filtre, ısıtıcı ise 100w olarak geciyor. Foto eklemeye çalşıyorum..

17. apemepa

apemepa

İsim:
    Hasan ÇOMUK
  18. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Akvaryum Yerde duruyor galiba ? Değişim'e Kumdan Başlamak lazım... Filtrenin Üzerinde Başka Yazı yokmu abi ? Orada Duran Metilen Mavisinden hiç Kullandınmı ? Işıkda mavi galiba.

19. apemepa

apemepa

İsim:
    Hasan ÇOMUK
    Valla şimdilik yerde kardeş, uygun bir sehpa bulana kadar onu en kısa zamanda alacağım sehpaya. Kardeş başka yazı yok filtrenin üstünde sadece onlar yazıyor. Kum değişimi nasıl bir değişim yapmalıyım? Evet ilk kurduğumda petshopcu 5 6 damla at dedi ben de öyle yaptım.Ama daha sonraları belli aralarla tekrar kullanmam gerekiyor mu bilmiyorum.

20. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Tamam Abi Şimdi Filtre güçlümü değilmi bilemiyoruz Yeni Kurulum'a geçilirse filtre güçlü gelirse balıkları Yorabilir. Abi Şimdi Sana Benim akvaryumumun Videosunu göstereceğim hoşuna giderse Sanada öyle bir kurulum yapılabilir. Ahh p petshopcular Birdaha Sakın damlatma abi Kıyıda Köşede dursun o ilaç Beyaz benek hastalığı tedavisinde kullanılacaktır.

Bu benim Akvaryumum abi

murat parin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş