1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

herkese selamlar

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde 34yunus tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. 34yunus

34yunus

Herkese selamlar akvaryum sevdasına yeni tutulmuş fazla bir bilgisi olmayan bir kişiye yeriniz vardır heralde (anca fırsat oldu tanışma yerinde kendimi tanıtmama)

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    herkese selamlar

Selam,

Aslında konuya şöyle bakabiliriz, 20 mesajdan sonra merhaba diyecek kadar forumu benimsedim ve alıştım. Artık gerçek tanışma ve kaynaşma zamanı yeni başladı. burda:gif

Hoşgeldiniz portala, unutmayalım portal otobüsü her durakta duruyor ve bilet istemiyor, benzin parası istemiyor. İçersi ışıl ışıl ve aydınlık. Bu aydınlık ortama 1 watta siz katmaya hoşgeldiniz. Burası cesaretli kendinden emin bir yer. Bizler hızla artan üye sayımızı önemsemiyoruz. Paylaşımcı gerçek akvaristleri kazanmayı hedefliyoruz. Bu açıdan sizinde belirttiğiniz gibi eğer bir aile olmuşsak portalın düzenine ve herkesin keyif almasına her birimizin özen göstermesi gerekir. Cesaretli bir forumuz ve özgün düşünüyoruz. Portal otobüsü sizin durağa çoktan gelmiş. burda:gif

3. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    herkese selamlar

Hoşgeldin.

Forumda harika makaleler var. Bilgi eksikliğiniz giderilir merak etmeyin. ;)

4. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    herkese selamlar

Hoşgeldiniz ben pratik Ozan. saygılar:gif Ekipman yaparım ve bozarım,umarım sizinle keyifli ve faydalı paylaşımlara imza aratız. can:gif

5. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    herkese selamlar

:D Kendini özetlemişsin abi. :D Aramıza hoşgeldin kardeşim. Keyifli paylaşımlar dilerim...

6. mustafakayacik

mustafakayacik

İsim:
    Mustafa Kayacık
    herkese selamlar

Hoş geldin Yunus burda çok güzel ortam var. Çok değerli bilgileri kazanabilirsin bu siteden. Ben de yeniyim bu sitede selam.

7. 34yunus

34yunus

herkese selamlar

Hoşbulduk Ozan abi sana ihtiyacım oalcak gibi :basardim:

8. sedatceyhun

sedatceyhun

İsim:
    Sedat Gezer
    herkese selamlar

Hoşgeldiniz.

9. sinan1962

sinan1962