1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Herkeze Merhaba;

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde hasan1980 tarafından 8 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. hasan1980

hasan1980

Yer:
    izmir
    İsim:
    Tolga Has
    Tuzlu su kurulu bölümünde konu açtım fakat kendimi tanıtmayı unuttum. Heyecandan olsa gerek. Adım Tolga akvaryum hobisini çok seviyorum. Meslegim Bilgisayar donanımı. Havalimanında çalşmaktayım. Evliyim izmirde ikamet etmekteyim. Evdeki akvaryum yapım çalışmlarım yüzünden bizim hatunla kavga ediyoruz hergün. Kendin yap sistemleri severim. Not olarak bilinçsiz akvaryumculardan ve pet shoplardan hoşlanmam. Tüm usta ve emek harcayan bilinçli akvaryum hobisiyle uğraşan üsttların elini öperim. Buradaki ustalara şimdiden herşey için teşekürler. İyi akşamlar ve keyifli bilgi paylaşımları dileklerimle...

2. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Cevap: Herkeze Merhaba;

Tekrar hoş geldin diyoruz dostum. Hanımlarla akvaryumlar nedeni ile yaşanan ev içi çatışmalar hepimizin ortak problemi. Ne yaparsın, ne onlarla, ne de onlarsız olamıyoruz :D

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hoşgeldin Tolga. Geç olsun güç olmasın. Kurulumunda iyi gidiyor hayranlıkla takip ediyoruz. Asıl kazanç bizim çünkü sende cesaret var, kabiliyet var ve gerçek öylesine yazmıyorum.:)

hasan1980 bunu beğendi.
  4. hasan1980

hasan1980

Yer:
    izmir
    İsim:
    Tolga Has

Saolun sizinle birlikte bişeyleri çok basit ve kolay bir şekilde yapılabilecegini insanlara göstermek bir dünya para harcamak yerine biraz emekle neler çıkacagını görmek ve sonuç almak çok güzel...

5. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Hoş geldin Tolga abi.Keyifli paylaşımlar dilerim.

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Hoşgeldin Tolga.toka:gif

7. mangusta

mangusta

Yer:
    Edirne
    İsim:
    fuat boran

Hoşgeldin Tolga ...

8. hasan1980

hasan1980

Yer:
    izmir
    İsim:
    Tolga Has

Saolun beyler hoşbulduk... :)

9. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Bir insan kendini ancak bu kadar güzel tanıtabilirdi. Aramıza hoşgeldiniz Tolga Bey.

10. Yılan Avcısı

Yılan Avcısı

İsim:
    Üzeyir demir

Tolga bey aramıza hoşgeldiniz bizlerde yeni katıldık ama olsun hep beraber güzel arkadaşlıklara ve güzel dostluklara diyorum.

11. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Hoşgeldiniz... Bu arada ben de kendimi tanıtmamışım, hemen bir konu açayım bari ayıptır günahtır...

Sayfayı Paylaş