1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hobi odam

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Onur G. HİTİT tarafından 15 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Burası benim akvaryum odam, yani hobihanem... Hobihane adı altında kurulan, çoğunlukla da para kazanma amacı güdülerek kurulan üretimhanelerden değil... Yakın çevremdeki akvarist dostlarımın beğendiği bir odadır. Hatta akvaryumla ilgisi olmayan misafirlerim de beğeniyor bu odayı. İsteyen haber verir, gelir, bitkisini mitkisini seçer, çayını kahvesini içtikten sonra teşekkür edip gider. Yani bu oda bir üretimhane falan değil, parayla pulla da işim olmaz.

Akşam işten geldiğinde ilgilendiğim akvaryumlarım var burada. Kahvemi yudumlarken izlemekten keyif aldığım akvaryum odamı sizlere açıyorum.

Bu odada ayrıca kitaplığım ve pek sevdiğim minik papağanım var. Eve gelen misafirlerimiz soluğu ilk burada alıyorlar.

Aşağıdakiler geçtiğimiz yıla ait görüntülerdir ama çok önemli bir değişiklik yok. Hemen hemen şimdi de aynı durumda... Aslında epeydir bir hesap yapıyorum, bu odada akvaryumların karşısına divan ve minder koymayı falan düşünüyorum.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Hobi odam

Bir ara çifte vardı oralar da o nerde?:F Maşallah maşallah.:nazar: Bir semaver çayı içerim orada açıkçası.:)

Ellerine sağlık.

3. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

O tüfek başka odada duruyor. Ayrıca başımın üstünde yerin var, her zaman beklerim ;)

4. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Abi insan kendini doğanın ortasında hisseder orada süpersin biz 1 akvaryum için izini zor kopardık böyle olsa evden kovarlar bizi.

5. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Eşim bu konuda anlayışlıdır. O da seviyor sucul canlıları. :)

6. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya

Oda değil resmen doğadan bir kesit,bu akvaryumların hepsini şöyle 3 metre boy 40 yükseklik 1 mt en tek parça akvaryumda toplama durumu olursa işe bile gidilmez .:heyo:

7. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Bu tecrübe ve emeğe ancak şapka çıkartılır....Onur hocam yakın olsan inan hemen gelirdim....:nazar::nazar:pardon:gif:ay:

8. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Tebrik ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

9. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Maasallah, cok guzeller.
    Bu kadar bitkiyi saglikli yasatmak,buyutmekte ayri bir basari.
    Tebrik ederim

Tapatalk Mobil

10. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer

Onur Hocam birkaçını tanıtmıştınız sanıyorum akvaryumlarınızın. Bence ayrı ayrı tüm akvaryumları tanıtmak farz oldu. Artık konuları bekliyoruz...

11. T3kniker

T3kniker

İsim:
    Murat Demirel

Onur hocam tebrikler.Harika yılların emeği ve birikimi var.Muhteşem gerçekten...:ay:

12. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Hepinize çok teşekkür ediyorum.

Aslında akvaryumları dağınık olarak tanıttım. Yeni fotoğraflar çektiğimde eklerim.

Bu arada yolu bizim buralara düşen dostlar önceden haberdar ederlerse her zaman beklerim. Başımın üstünde yeriniz var.

13. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman

Masallah ne güzel bir oda, son 4 yıldır ordan oraya tasınmaktan böyle uzun soluklu kalıcı bir işe giremedim, en büyük hayallerimden biri ne mutlu size.

14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Teoman abi hazır Onur hocanın konusunu görmüşken aklıma geldi yazayım dedim. Geçen gün Aslan balığı beslemek isteyen Bir arkadaşa kuru yem yemiyorlar canlı yem Lepistes vermen gerek mi dedin ben mi yanlış anladım?:D:D:D En son tüfek nerede demiştin Onur Hocam?:F

15. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Aman diyeyim... temel2:

16. Kızıldeniz Akvaryum

Kızıldeniz Akvaryum

Yer:
    MANİSA
    İsim:
    ilyas özden

Tebrik ederim hocam..
    Gerçekten o oda insana inanılmaz haz verir..

17. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

yetkim de yok ki açılan konuları sileyim, forumda kan gövdeyi götürecek :) yok yok o lepistes demedi, la get, pis o balık dedi..

18. iuzunok

iuzunok

Yer:
    Ankara
    İsim:
    ismail uzunok

Harika her eve lazım :)

19. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Hayalimdeki gibi resmen.Süper olmuş maaşallah :nazar: Karşısına divan,minder almak gerek.Oturup keyifle çayı kahveyi yudumlamak var.Hatta o odada yatıp uyurum ben olsam.İnsan kalkıp da gidemez :)

20. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

O odada uyunmaz. Şarıl şarıl su sesi var sürekli (evin içinden sanki dere geçiyor). O odada uyunursa gece insan altına kaçırır. :crazy:

Sayfayı Paylaş