1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

hobi ve dostlarımızın bakış açısı

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde cirol tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Mrb Değerli Dostlar;

Hemen hemen hepimiz çevremizdeki dostlarımızdan hobi hakkında görüşleri ve sıkıcı esprileri ile karşılaşmışızdır.Sizin çevrenizdekilerle hobi hakkında yaşadığınız ilgiç espiri ve düşüncelerini açıkcası merak etmekteyim.Yaşadığınız ilgiç ve komik anılarınız varsa paylaşırsanız sevinirim.İlk örneği ben vereyim;

*Bu kadar büyük akvaryuma ne gerek vardı

*Bunların yerine hamsi beslesen eve katkın olurdu.

*Evden çıktığımda bizim hanım yine yem almaya'mı gidiyosun

*Eve gelen misafirler balkonta bulunan kum ve taşları görünce hayırdır ismail inşaat işinemi başladın vs

2. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur

İlginçliği ve komikliği bir tarafa benim kızdığım bir durum var. Akvaryuma bakan kişilerin maşallah dememesi, oo ne güzel, kaça aldın, nasıl ettin, ben yem verebilirmiyim, elleri cama sürmeler, cama tık tık diye vurmalar vs.. Bu tip davranışları hoş karşılamıyorum hatta sinirlendiğin anlar bile oluyor. dön:gif

3. taygun

taygun Guest

Artık beni tanıdıkları için akvaryum camına vurup da balıkları hoplatmıyorlar. :uyari: Yani misafirleri de adam ettim anlayacağınız.

4. wizi_emre

wizi_emre

İsim:
    Emre Soycan

Bizim komşuda benim ufaklık akvaryuma bakmak istiyormuş diyip her gün çocuğu bize satıp kendisi gezmeye gidiyordu. Ama uyardım kendisini. Herşey bir yere kadar değil mi dön:gif

5. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan

Benim bettaya o ne öyle Bülent ersoy gibi bişey diyorlar smiley18.gif Cüce vatoz daha küçük cama yapışıyor o ne öyle kurbağa yavrusu gibi felan diyorlar.Balık strese giriyor diyorum.Saçmalıyosun diyor eşim. :(

6. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Muhammed ali abi'nin dediklerini bende yaşıyorum hep aynı şeyler ne maşallah diyen var nede balıkların çok güzel diyen var hemen ne kadara aldın,camlara el sürmeler, vurmalar vs vs hepsi benim başımada geliyor ve sinir oluyorum dövemiyorum, dövsem gene aynı şeyi yapıcak misafir ve çocukları geldiği zaman hemen akvaryumun ışıklarını kapatıyorum bu sefer diyolar niye ışıkları kapalı açsana ışık kapalıyken bile vuruyor beni sinir ediyorlar montz: montz:

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Alemsiniz Özcan Bey. Ne diyim artık. :D Benim en büyük sıkıntım aşırı akvaryumla ilgilendiğim dönemlerde kızımın keşke balık olsaydım demesidir.

8. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Bize gelen arkadaşlardan bir tanesi var benim balıkları görünce bunları ben biliyorum sarı prensses demezmi ortasında sarı renki görünce :D :D :D :D

9. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

En nefret ettiğim şey ''Ne anlıyorsun bu akvaryumdan ?'' diye sorulmasıdır. Su değişimlerinde ''Yani değiyor mu bunca yorgunluğa'' diye sorulan sorular çok canımı sıkıyor. Yahu kardeşim siz akvarist misiniz siz ne anlarsınız hayvan sevgisinden dediğimde de sen anlıyorsun da ne oluyor diye cevap geliyor. Nefret ediyorum bu tür şeylerden ve gerçekten çok sinirleniyorum. montz: mız mız:gif

10. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Birgün evde hanım benimi bırakırsın balıklarınımı diye sordu.Bende tabiki seni bırakıırm diyince afallamıştı garibim. :D

Tabi şaka olduğunu söylememe rağmen hala şakamı yoksa gerçekmi dediğimi düşünür. :D

11. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan

Bana birde "Bunları besleyince noluyor?"diyorlar

12. yasin

yasin

İsim:
    yasin kaçar

Olcay abi süpersin :D

13. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Sorun da burda ya. Bir anlasalardı...

14. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ

Eve dayımlar geliyor akvaryum nasıl dayıcım diyorum.Bişey diyor ama söleyemem sonra diyorum neresi öle diyorum.Balıklar cıvıl değil filan bunu besliceme diyor.Hiç kurmam diyor.bende siz anlamassınız diyorum kuzenler geliyor hani köpek balıkları hani diyor cama vuruyor. :F :D

15. KeVoK

KeVoK

Misafirlerim bana gelince ilk bana söyledikleri sey. "Niye yenilecek basliklar beslemiyorsun yapardik simdi taze taze" Abimde söylüyor gerci bunu sadece misafirler degil. Lotlarim saklandiklari zaman akvaryuma vurmalari sinir oluyorum. Yada akvaryum kapagini acip kokmalari??? Anlamiyorum niye ama acip bakip kokluyorlar. Hem komik hem siniredici.
    Hemsterimede fare demelerine sinir oluyorum montz:

Sayfayı Paylaş