1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hobiciler Faydalansın Tetra Pro Vegatable 100 gr 7 tl

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde kayabc tarafından 4 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. kayabc

kayabc

Ankara dan elimde kendi balıklarım için almış olduğum tetra pro vegatable yemin artan kısmını hobici arkadaşlarla paylaşmak istedim. Piyasanın ve her türlü balığın severek tükettiği yemdir. Her yere uygun olduğum zaman kargo ile göndererek yardımcı olmak isterim. Son kullanma tarihi 2015 dir. Herkese iyi hobiler.
    İletişim 05052371298

2. Batuhan Erogul

Batuhan Erogul

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Batuhan Eroğul
    Keçiören'in neresi? İncirli'ye yakın mısınız?

3. kayabc

kayabc

Bilge Tıp'ın orada. Tepebaşında oturuyorum.

4. Batuhan Erogul

Batuhan Erogul

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Batuhan Eroğul
    Pazar günü 100 gr alabilirim.

5. kayabc

kayabc

Olur kardeşim, hatta 150 gram 10 lira, 300 gram 20 lira yapalım. 100 gram 6,70 lira olur, bu teklif bütün hobiciler için geçerlidir. Pazar günü olur, saygılar.

6. kayabc

kayabc

Ekli Dosyalar:

7. kayabc

kayabc

Ankara dan elimde kendi balıklarım için almış olduğum tetra pro vegatable yemin artan kısmını hobici arkadaşlarla paylaşmak istedim. Piyasanın ve her türlü balığın severek tükettiği yemdir. Her yere uygun olduğum zaman kargo ile göndererek yardımcı olmak isterim. Son kullanma tarihi 2015 dir.
    Bu yemleri kendi balıklarım için almış olunmakla beraber ihtiyaç fazlasını hobici arkadaşlarla paylaşmak ve bu yemlerin haricinde yem kullanmadığımdan güncel olan elimdeki yemler bunlardır.Vatoz türleri ve calvuslarıma kullandığım yemlerdir.
    SİYAH VATOZ 1 ERKEK 1 DİŞİ 30 TLDİR.
    TETRA PRO VEGATABLE 100 GR 7 TL
    SERA FLORA 100 GR 10 TL
    SERA SPRULİNA TABLET 100 ADET 12 TL
    NLS 100 GR 9 TL
    VATOZ KÜPÜ 5 TL
    Herkese iyi hobiler.
    İletişim 05052371298

halituzun bunu beğendi.
  8. kayabc

kayabc

Ankara dan elimde kendi balıklarım için almış olduğum tetra pro vegatable yemin artan kısmını hobici arkadaşlarla paylaşmak istedim. Piyasanın ve her türlü balığın severek tükettiği yemdir. Her yere uygun olduğum zaman kargo ile göndererek yardımcı olmak isterim. Son kullanma tarihi 2015 dir.
    Bu yemleri kendi balıklarım için almış olunmakla beraber ihtiyaç fazlasını hobici arkadaşlarla paylaşmak ve bu yemlerin haricinde yem kullanmadığımdan güncel olan elimdeki yemler bunlardır.Vatoz türleri ve calvuslarıma kullandığım yemlerdir.
    SİYAH VATOZ 1 ERKEK 1 DİŞİ 30 TLDİR.
    TETRA PRO VEGATABLE 100 GR 7 TL
    SERA FLORA 100 GR 10 TL
    SERA SPRULİNA TABLET 100 ADET 12 TL
    NLS 100 GR 9 TL
    VATOZ KÜPÜ 5 TL
    Herkese iyi hobiler.
    İletişim 05052371298

Sayfayı Paylaş