1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hobiye Ara

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde LostRua tarafından 30 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Arkadaşlarım, abilerim, ablalarım;

Uzun bir süredir portalıda takip edememekle birlikte akvaryumlarımda ki hayatıda tek tek sona erdirdim. Rafa kaldırdım. Akvaryumları ve ürünleri satıp. İlerde 0 dan başlama isteği belirdi içime. Kısa bir süre ara vermek zorundayım. Yeni ev telaşı, öğrencilik derken hobimden uzakta kalacağım. Sizlerle arasıra tartışmalarımız, konuşmalarımız oldu. Hepinizden helallik istiyorum. Tekrar görüşeceğiz. Yakında akvaryum malzemelerini ayırıp işe yarayanları düşük ücretlerle satışa sunacağım. Sonrasında yeni ve kendi hayallerime yakın bir akvaryumla geri döneceğim. Esen kalın. Kendinize, akvaryumlarınıza iyi bakın.

Saygılar.

2. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Cevap: Hobiye Ara

Yeni üye sayılırım. Henüz karşılıklı bir muhabbetimiz olmadı ama bazı yazılarını okuyup beğenmiştim, Herşey gönlünce olsun :)

3. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Bazen hayat şartları insanı zorlayabiliyor zaten bu bir hobi. İmkanlar el verdiğince yapılıyor.

Her ne kadar hobiden uzakta kalsan bence arada sırada gel katıl aramıza.

4. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY

Arada bir uğruyup yardımcı olmak isterim tabiki de yeni arkadaşlarımıza. Bu bir bayrak yarışı. Bizden öncekiler bize nasıl yardım ettiyse bizde bizden sonrakilere iletmeliyiz.

Sayfayı Paylaş