1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hobiye Tatlı Su ile Tekrar Dönüş

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde selimbalim tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. selimbalim

selimbalim

Yer:
    Çorum
    İsim:
    selim balım
    Selam, ben hobiye tekrar dönüş yapıyorum yeni akvaryum yaptıracağım ne tür beslememi önerirsiniz nasıl bir akvaryum yaptırmamı tavsiye edersiniz.
    Saygılar. Selim Mert Balım
    Önceden beslediğim tür ve video

akvaryumumdan kareler | İzlesene.com Video

Şuan 80boy 44 en lik bir masam var ona 80x44x60h yaptırmayı düşünüyorum sizce yüksekliği artırayımmı azaltayımmı?

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Bakacaginiz turler nedir? Bakmak istediginiz. Ben olsam sabreder eni 60 uzunlugu 40 cm yapardim. Derinlik cok onemli bence.

3. selimbalim

selimbalim

Yer:
    Çorum
    İsim:
    selim balım
    Akvaryumumu aldım 80x40x50h
    80x60x50h olsun isterdim ama koyacak yerim olmadığı için böyle gerekti.
    Şimdi Dıy kapak ve içine balık koymak kaldı tavsiyelerinizi bekliyorum.

4. egouard

egouard

İsim:
    Emre Aladağ
    Balığı hemen koymayın.O akvaryuma Melek balığı guzel gider bence.Bitkili göz zevkide guzel olur.1 hafta akvaryum boş çalışsın.Ardından 3-4 elma salyangozu atın fındık tanesi kadar ve yemleyin.Su duzeni oluşsun.Ardından %25 su değişimi yaparak yeni balıkları koyabilirsiniz.

5. selimbalim

selimbalim

Yer:
    Çorum
    İsim:
    selim balım
    Hiç canlı bitki beslemedim besleyememde canlı bitki işine girmek istemiyorum 4-5 tane çömlek var onları koycam kaya var onu koycam farklı birşeyler yapmaya çalışacağım

Sayfayı Paylaş