1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hobiye yeni başladım Yardımınız lazim

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde UykuluBeyy tarafından 21 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

?

Discus mu ? Astronot mu ?

1. Discus

50,0%
  2. Astronot

50,0%
  1. UykuluBeyy

UykuluBeyy

İsim:
    Emir Burak Yaslı
    Selamlar ben güzel bir akvaryum kurmak istiyorum boyutları 100x50x60 olucak içinde discus yada astronot beslemek istuyorum eğer birlikte yaşayabilirlerse ikiside olur.

Filtre aydınlatma ısıtıcı dekor kum bitki vb neler kullanabilirim söyleyebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

bu arada su hacmi 300 lt

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Discus yeni başlayanlar için zordur, ayrıca bu iki tür yanyana olmaz. Forumları bol okumanı öneririm.

sernur83 bunu beğendi.
  3. sernur83

sernur83

Yer:
    Balıkesir / Ayvalık
    İsim:
    Serkan Sönmez
    Discuslar çok güzel Balıklar maşaallah küçük almamanızı tavsiye ederim birde muhakkak arıtılmış su kullanmalısınız isterseniz yaşama oranı çok daha yüksek ve daha kolay çeşiti bol ve ucuz olan ciklet balıklarından başlıyabilirsiniz deneyiminiz arttığı zaman diskusa geçersiniz ben ciklet ile başladım akvaryum sevdama daha sonra diskus Marin ve reef akvaryumu olarak takip etti diskusları küçük boy aldığım için bir kaç ayda öldüler bende Marin akvaryuma geçtim ve şimdi reef akvaryumda devam ediyorum Hayırlısı ne ise o olsun inşaallah

Düzenleme: 22 Mayıs 2016

Sayfayı Paylaş