1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Huysuz deli Bekir

Başlığı 'Diğer Evcil Dostlar Forumu' kategorisinde Aguila Negra tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    [desc=][/desc]Beyoğlunda böyle de,her yerde böylemidir bilmem ama kediler ve sahhaflar pek sıkıfıkı sanki.
    Bizimki de onlardan biri,
    3 senedir beraberiz,sokak kedisi ve hem renginden hem huysuzluğundan çağrışımla böyle bir isim koydum ama daha çok ''oğlum''diye çağırıyorum

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Huysuz deli Bekir

Maşallah besili görünüyor. Kediler benim için köpek ve At gibi sadık dost değildir ama bazen bunun doğru olmadığını söyleyen olaylarda yaşanmıyor değil.

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Huysuz deli Bekir

Kedileri pek sevmem ama bazıları çok şirin oluyorlar. Resimdeki gibi...

4. salkayetrer

salkayetrer

Yer:
    Adana
    İsim:
    Seha
    Huysuz deli Bekir

Serdar Bey hoş bir fon ve hoş bir hayvan.Bir yudum çayla ve elinize alacağınız kitaplarla tadından yenmez bu ortam. :)

5. görkemtemel

görkemtemel

Serdar abi kediniz çok sağlıklı görünüyor :) maşallah :) Sahhaf kedileri çok şanslılar bence sıcak bir ortam ,ortamı ısıtanda kitaplar .Ş.

6. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Huysuz deli Bekir

Çok güzel yaa maşallah naz: benim bahçede dolu kedi, köpek mevcut :D kuşlara var ama onlara ıslak ekmek atınca vede benim kanaryaların yemlerinden atınca geiyorlar. :D

7. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Huysuz deli Bekir

Bizimde mahallenin bir arap ı var. :) Girip çıkmadığı ev yok. Alıştığındanmıdır nedir genelde bizim camın altından ayrılmaz. Bazen hanıma çaktırmadan eve alıyorum.Dolaptan birşeyler veriyorum nasibini alıyor. :) Tabi bazen hanıma yakalanıyoruz ve kendini gene kapının önünde buluyor.Yakında kedi yüzünden benide kapıya koyacak. :D

8. taygun

taygun Guest

Huysuz deli Bekir

Serdar Bey,

Merhaba, Çok şirin bir kedi. Ben köpekleri olduğu kadar kedileri de çok severim. Hele yan çenelerinin altlarını kaşıdıkça çok mutlu oluyorlar. Kaşımayı bırakınca gelip parmaklarıma kendileri sürütünüyor "kaşı diye" Yurtdışındaken benim de bir kırma kedim vardı. Annesi siyamdı. İsmini "İdi Bidi" koymuştum. Ben Türkiye'ye dönünce arabanın altında kalmış kerata. ağla:gif ağla:gif ağla:gif

Olcay, o akvaryumlardan dolayı seni hala kapının önüne koymamış ya. Boşver, kedi ne ki? Hiç birşey olmaz sana...

9. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Huysuz deli Bekir

Hahaha Olcay abi güldürdün beni :F Tam okula gidiyordum :)

Sayfayı Paylaş