1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

HyacinthumVitae

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde Süleyman aras1 tarafından 16 Kasım 2017 başlatılmıştır.

1. Süleyman aras1

Süleyman aras1

İsim:
    Süleyman aras
    Umut bey ne verdimse yemedi. Mysıs verdim oralı olmadı,3 çeşit kuru yem verdim yemedi, nori yosunu verdim yanına bile yaklaşmadı. Son çare ıspanak karnabahar haşlayıp verdim onlara da bakmadı.

2. burberrysboy

burberrysboy

İsim:
    umut sayın
    Anladım otçul olmalarına rağmen nasom ve yellow um pek noriyi yemiyor bir daha ki sefer küçük muz parçaları da deneyin ben nasomu kuru yeme alıştırırken baya faydası olmuştu. 9 aydır bende artık her türlü yemi kabul ediyor.

3. Süleyman aras1

Süleyman aras1

İsim:
    Süleyman aras
    Maşallah sağlıklı uzun yıllar beslersiniz umarım. Artık naso sevdamdan vazgeçtim diyebiliriz, malum tankta balık anlamında full kapasite şuan. Olurda ilerde değişikliğe gidersem muz olayını not aldım. Teşekkür ederim tavsiye için :)

4. burberrysboy

burberrysboy

İsim:
    umut sayın
    Rica ederim ama malesef fazla uzun zaman birlikte olamayacağız gibi balık sayımı az tutuyorum ama çabuk büyüdükleri için tankımda 90 cm olduğu için biraz daha büyüdüğünde elden çıkarmak sağlığı açısından daha iyi olur kanaatindeyim yoksa çok sevecen çok keyifli balıklar gerçekten.

5. Süleyman aras1

Süleyman aras1

İsim:
    Süleyman aras
    İnanın bende bu tank küçüklüğü sorunundan muzdaribim. Şimdi keşke diyorum 100 cm yerine 120 130 olsa imiş. Yer de vardı oysaki. Şuan acaba bu kadar balık doldurmakla hayvanlara eziyet mi ediyorum diye düşünüyorum bi yandan. Bakalım ilerleyen 5 6 ayda bazılarına yol gözükecek sanırım. Bir noktadan sonra da hayvanlara eziyet etmemek gerekiyor. Umarım o gün geldiğinde canlılarımızın rahat edeceği büyüklükte tanklar bulabiliriz.

6. burberrysboy

burberrysboy

İsim:
    umut sayın
    Bende sırf kiracı olduğum için büyük yaptıramıyorum dediğiniz gibi yerden bol bişey yok ama mecburen böyle tasınmak zorunda kalınca buyuk problem malesef.

7. Süleyman aras1

Süleyman aras1

İsim:
    Süleyman aras
    Umarım ileride bir gün istediğimiz boyda tanklarımız,renk renk balıklarımız olur Umut bey. O gün gelene kadar hem hobinin ince noktalarını öğrenmek hem de tecrübe kazanmak için tanklarımız biçilmiş kaftan.

burberrysboy bunu beğendi.
  8. burberrysboy

burberrysboy

İsim:
    umut sayın
    İnşallah isteyen herkese versin Allah gerçekten huzurlu ve keyifli bir hobi.

Süleyman aras1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş