1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hydor Hortum Arası Isıtıcısı 200 Watt 16 MM

Başlığı 'Akvaryum Malzeme Rehberi' kategorisinde reis tarafından 25 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Merhabalar,

Birçoğumuzun ortak şikayeti olan,akvaryumlarımızda görüntü krliliği yapan ve bu sebeple hep gizlemeye çalıştığımız ısıtıcı sorununa son veren bir ısıtıcıyı sizlere tanıtmak istedik.

Hydor Hortum Arası Isıtıcısı 200 Watt 16 MM

Hydor hortum arası ısıtıcı aslında ülkemizdede uzun zamandır kullanılan ama pek yaygın olmayan bir ürün.

Hydor hortum arası ısıtıcı,dış filtre ile akvaryum arasındaki hortumun arasına rahatça monte edilebilen,ve bu sayede akvaryum dışında kaldığı için akvaryumda görüntü kirliliğinin tamamen önüne geçilebilen ve benim şahsen çok hoşuma giden bir ısıtıcı modeli olmuştur.

Hydor Hortum Arası Isıtıcısı 200 Watt olan modeli 200-300 litrelik akvaryumlar için ideal olup,tatlı ve tuzlu su akvaryumları için uygundur.Yanda bulunan kulpu sayesinde akvaryumun arkasına,dolabın bir köşesine yada duvara kolaylıkla asılabilir.18-34 derece arası güvenli bir ısıtma sağlar.

Hydor Hortum Arası Isıtıcısı 200 Watt ın fiyatı,satışını yapan firmalar arasında farklılık göstersede,ortalama rakam 100 tl civarıdır.

Uyarılar:

Isıtıcımız hortum arasında kullanıldığından,hortumdan sürekli su akışı olması gerekir. Susuz çalıştırlımamalıdır.Bu sebeple dış filtrenizin su giriş ve çıkışını ısıtıcınızı çalıştırmadan evvel kontrol etmemiz gerekiyor.Ayrıca tedbir olarak birkaç günde bir gene hortumların açık olup olmadığını kontrol etmemizde fayda var.

Bu tanıtım Akvaryum Portalı - AKVARYUM PORTALI tarafından hazırlanmış ve sunulmuştur.İzinsiz alıntı yapılması ve paylaşımı diğer forumlarda yapılması yasaktır.

zgrkaralar, YIKIKTEMO, BassKiller ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş