1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hydra 30 Akvaryum Nitrat Düşürücü

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Oceanic tarafından 4 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Oceanic

Oceanic

Selamlar,

Çeşitli sitelerde mucizevi bir nitrat düşürücü olarak reklam yapılan Hydra 30 isminde bir iç filtre var. Forumumuzda aradım ancak bu konuyla ilgili bir yorum bulamadım. Öve öve bitiremeyen kişiler genelde o gün üye olmuş ve ilk mesajlarında mucize diye bahseden kişiler. Sağlıklı bir yorum bulamadım.

Kullanan veya tecrübe eden arkadaşlar var mı acaba?

2. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Üzerinde düşünmeye bile gerek olmayan palavra bir ürün.

3. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Bir ara tartışılmıştı diye hatırlıyorum.
    Biraz okudum, aletin iyon değiştirme yöntemi ile çalıştığı iddia ediliyor.
    İddia edildiği gibi çalışsa bile normal bakteri döngüsüne vereceği zararlar tartışılmalı. Besin bulamayan bakteriler yavaş yavaş yok olur. Bakterinin yapacağı işi cihaz yapar.
    Yani tankınıza bu cihazı koyduktan sonra artık bu cihazla ömrünü geçirmek zorunda kalacak.
    Kartuşlar normal yükte 1 yıl gidiyormuş. Denenebilir.

4. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Forumda bir konuda konuşuldu bu konu Özdemir abinin dediği gibi hikaye bir cihaz.

5. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Ne gereği varya bilindik markalar varken riske atılcksın ürünün satılması için palavra işde:D

6. Armağan Bakırcıoğlu

Armağan Bakırcıoğlu

Yer:
    Üsküdar İstanbul
    İsim:
    Armağan Bakırcıoğlu
    Arkadaşlar ben de 300l mbuna tankımda Tetratec Ex700 kullanıyorum... Bilirsiniz ki bu dış filtre 100-250 litre arası tavsiye edilir ancak elimde vardı ve yeni tanka da geçince devam ettim... Bu ürünü de sipariş verdim ve yarın gelecek... Destekleyici bir filtre olarak alıyorum sizce iki filtre yeterli olur mu ? Bir de uzun zamandır kullanan arkadaşlar varsa aranızda iş görüyor mu ?

Sayfayı Paylaş