1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

IAPLC 2010 - ADA (Aqua Design Amano) Bitkili Akvaryum Yarışması

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde yasarhakan tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. yasarhakan

yasarhakan

Sevgili forum üyeleri,

Bu yıl onuncusu düzenlenecek olan uluslararası ADA Aqua Design Amano bitkili akvaryum yarışması IAPLC 2010 'a ( International Aquatic Plants Layout Contest 2010 ) katılım için süre 31 Mayıs 2010 'da sona eriyor.

Hem hobimizin gelişmesi, hem de ülkemizin adının yurtdışında duyurulması için bitkili akvaryum severlerin bu yarışmaya katılması gerekir diye düşünüyorum.

Yarışmaya katılım ücretsiz.

Herkes 1 adet fotoğraf ile sadece 1 adet katılım yapabiliyor.

-----------------------------------------------------
    Saygılar,

Hakan Karataş

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 16 Temmuz 2015
  2. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Bende mi sorun var, yoksa site mi açılmıyor hocam?

3. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

İlk önce OPEN DNS diye bir şey çıktı. Youtube ayarlarındandır dedim, proksi midir nedir onlarla denedim, gene olmadı.

4. T3kniker

T3kniker

İsim:
    Murat Demirel

Site açılmıyor.Tüh bende low teck akvaryumumla yarışmaya katılcaktım.Oldumu şimdi. :D haha: :D

5. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Verilen linkteki p ve l harflerinin yeri değişmiş,düzeltince açılıyor
    www.iaplc.com şeklinde deneyin.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Düzenledim Serdar abi konuyu teşekkür ederiz. Sen de olmasan fotoğraflarda açılmayacak sitelerde.. Nasıl harfleri çizgileri çıkarıp açıyorsun anlamadım. :F

7. yasarhakan

yasarhakan

Serdar Bey teşekkürler düzeltme için. Bir alışsak şu kopyala yapıştır işine, sorun kalmayacak ama, neyseki mause'dan çok klavye kullanan yakın jenerasyondan üyeler var bu tür hatalara alışık. :)

Onur Hocam, şaşırdım ve sevindim mesajını görünce, ortak üye olduğumuz yer kalmadı sanıyordum. :F

8. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Teşekkür ederim hocam, ben pek şaşırmadım (burada yazdığınızı biliyordum ;D) ama sevindim doğrusu. Ben aslında artık (epeydir) seçici davranıyorum forum ortamları konusunda. Pek çok yerden ayrıldım, aslında Akvaryum Portalı'yla aram limoniydi, şu anda hiçbir sorun kalmadı ve burada bulunmakta hiçbir sakınca görmemekle birlikte burada bulunduğum için kendimi mutlu da hissettim. Artık forum amaçlarına hizmet etmeyen veya yakışıksız tartışmaların içine girmek istemediğim için (geçmişte yeterince girdim, girmek zorunda kaldım nir anlamda) daha sakin forumlarda yazmayı tercih ediyorum. ;)

Sayfayı Paylaş