1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

ikola kaiser mi black kriza mı_?

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde umitdulger tarafından 12 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. umitdulger

umitdulger

İsim:
    Ümit DÜLGER
    Arkadaşlar dün gece saulosilerimi ufak akvaryuma transfer edip ana tankımı yeniden düzenledim ve bugün yeni ev sahiplerini alacağım ama ikola kaiser mi yoksa black kriza mı alsam karar veremedim. İkiside güzel fakat işin birde yavruları elden çıkartma boyutu var. Bu açıdan hangisi daha avantajlı sizce_?

2. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL
    Cevap: ikola kaiser mi black kriza mı_?

Ümit Bey ikisi de güzel türler ancak kriza yaygın olmadığından ötürü mü? bilemiyorum satışına çok denk geldiğim bir tür değil. Bu pazarı olmayan balık demek değildir, bence ikisnin de satışı kolay olacaktır. Tercih sizin hangisi daha çok gözünüze hitap ediyorsa (tabiki formları ve sağlık durumlarını dikkate almalısınız) onu tercih edin derim. Sağlıklı balıklar.

3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

İki tür arasında ben seçimimi Black Kriza'dan yana kullanırım.İki türün yavru satışında sorun olmaz ama güzel forma sahip kriza bir adım daha önde olur diye düşünüyorum.

4. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Bende Black Kriza derim, çok hoş bir tropheus türü'dür.. İsmail hoca'mında dediği gibi kriza ve ikola'nın yavru satışında sorun olmuyor..

Sayfayı Paylaş