1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

ilk profösyönel akvaryumumu kuracağım tavsiye verebilir misiniz?

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde simona tarafından 20 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. simona

simona

İsim:
    simona
    70.40.40 civarında bir akvaryum ve tetra tec ex700 kullanmayı düşünüyorum. ancak akvaryum filitre gibi malzemelerin yanı sıra taiwan moss gibi bazı bitkileri nasıl temin edebileceğimi bilmiyorum. ayrıca bu ilk kez bir dış filitre kullanışım olacak. yardım ederseniz çok memnun olurum.

bir de akvaryumu kendi odama kurmayı düşünüyorum ses yaparmı?

2. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Merhaba, öncelikle hoş geldiniz. Profil bilgilerinizde ve imza bölümününüzde bilgi vermediğiniz için size ne şekilde hitap edeceğimiz hakkında tereddüte düşüyorum. Akvaryumunuz için Tetratec ex 700 çok makul. Akvaryumunuzu kurmaya başladığınızda bir çok arkadaşımız size yardımcı olacaktır. Akvaryumunuzda beslemek istediğiniz balıkları seçtikten sonra balıklarınızın habitatlarına uygun bitkiler seçmenizi öneririm. Bu bitkileri de ister internet aracılığı ile petshoplardan, isterseniz forumumuzdaki hobici kardeşlerimizden temin edebilirsiniz.

( Akvaryumu kendi odama kurmayı düşünüyorum ses yapar mı?)

Aslında içimden, '' Gülü seven dikenine katlanır.'' demek geliyor. Kurulumunuzun yapılandırılmasına, kullanacağınız yardımcı malzemeye göre değişir. Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş