1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

ilk strafor arka fon çalışmam

Başlığı 'Portal Peyzaj Atölyesi' kategorisinde alican72 tarafından 11 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. alican72

alican72

İsim:
    Recep S
    Evet arkadaşlar internette görüyordum ilgimi çekti ben de bir deneme yaptım. Resimlerini sunuyorum umarım beğenirsiniz. Zevkli bir çalışma oldu.

IMAG0003-2.jpg IMAG0001-2.jpg IMAG0002-2.jpg IMAG0007-2.jpg

veligören, reis ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Farklı bir hava katmış güle güle kullanın. Akvaryumu daraltı mı biraz bu dekor ? Diğer tabandaki dekor malzemelerini gözden geçirir ve arka fona uygun bir dekor oluşturursanız bence çok daha güzel olur.

3. bozüyük

bozüyük

İsim:
    Mustafa Mert TUĞRUL
    Güzel olmuş fakat rengi birazdaha kahverengimsi bişey yapsaydınız daha güzel olurmuş.Hem akvaryumun rengiyle de uyumlu olurmuş.
    Taş görüntüsünü de birazdaha küçük tutup daha çok yapsaydınız daha hoş olurdu.
    Ama ilk çalışmaya göre güzel olmuş.

4. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Fon süper olmuş Mertle aynı kanıdayım.Stroforun rengi öylemi sonadan boyadınızmı ? Peki bu boyalardan nerden bulabilirim,bende denemek istiyorum.

5. alican72

alican72

İsim:
    Recep S
    özel boya kullanmadım kendinden gri renkli fuga kullandım. alt zamindeki süsleride çocuklarım çok sevdiği için koydum aslında ben sade severim.:) İnşallah ilerd daha güzel çalışmalarım olur.

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Busefer yapım aşamalarınıda paylaşmanızı iseriz.temel2:

7. alican72

alican72

İsim:
    Recep S
    tabiki hemde resimli...

Sayfayı Paylaş