1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Inve O.Range Grow Yem

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde sismand tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. sismand

sismand

İsim:
    Deniz Sisman
    Deniz balığı üretimi düşünen hobiciler için büyütme yemi.

INVE O.RANGE GROW 0,3-0,5mm 25gr...orijinal vakumlu paket.
    30 TL...

O.range is the ultimate hatchery feed line formulated with only top quality ingredients specifically for fish larvae. It is a micro-particulated product which is free of dust and which does not leach when thrown into the water. It is made of only the best marine proteins and contains adequate n-3 HUFA and DHA/EPA levels.
    O.range GROW :
    Formulated to improve the health and resistance of the young post-larvae, offering high digestible energy to support the exponential growth. The inclusion of a dietary health supplement fortifies the diet and stimulates the fry's immune system.

2. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Deniz bey, "Meta" sonrası için midir acaba ? Palyaço larvalarına ilk hafta desteği verilebilir mi?

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hayırlı satışlar Deniz abi,bende kullanmak isterim öm atıyorum.

Google çeviriden çevirmeye çalıştım.:)

O.range özellikle balık larvaları için sadece en kaliteli malzemelerle formüle nihai kuluçkahane besleme hattıdır. Bu toz ve suya atılan zaman liç değil ücretsiz bir mikro-Partikül ürünüdür. Bu, sadece en iyi deniz proteinlerden yapılan ve yeterli n-3 ve DHA HUFA / EPA seviyelerini içerir.
    GROW O.range:
    Üstel büyümeyi desteklemek için yüksek sindirilebilir enerji sunan, post-larva genç sağlığını ve direncini artırmak için formüle edilmiştir. Bir diyet sağlık ek dahil edilmesi diyet güçlendiren ve yavru bağışıklık sistemini uyarır.

4. sismand

sismand

İsim:
    Deniz Sisman
    evet..meta sonrası için uygun olur.

Sayfayı Paylaş