1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Isıtıcı Su Tamamlama Led Kafa Motoru

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Ercu tarafından 24 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Ercu

Ercu

İsim:
    Ercüment
    Su tamamlama dıy yapım motoru yenilendi fakat su şamandırasındaki sorun çözemedim fiyat 50 tl

jager 300 Watt ısıtıcı fiyat 50 tl

65 cm uzunluğunda Çin malı beyaz mavi karışık hazır led armatür 50 tl

hydor mini 1200 kafa motoru 30 tl

3&18 mavi beyaz 54 Watt mavibeyaz e27 duy lu par38 led ampul 3ay kullandım 100 tl

jebao dc 2000 kafa motoru 1 ay kullandım büyük geldiği için satıyorum kutusu duruyor Türkiye'de yok fishsyreet ten aldım 170 tl

wattsapp tan ulaşabilirsiniz resim için .kargo yapabilirim alıcı ödemeli .canlı takası olur fiyat canlı tekliflerine açığım malzemeler sağlam ve temizdir garantili kargolarım iyi günler

05558642469 Ercüment

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 24 Şubat 2016
  2. Ercu

Ercu

İsim:
    Ercüment
    Jager ısıtıcı ve led armatür verilmiştir
    Canlı takası olur
    Güncel

3. Ercu

Ercu

İsim:
    Ercüment
    Su tamamlama dıy yapım motoru yenilendi fakat su şamandırasındaki sorun çözemedim fiyat 50 tl

3&18 mavi beyaz 54 Watt mavibeyaz e27 duy lu par38 led ampul 3ay kullandım 100 tl

jebao dc 2000 kafa motoru 1 ay kullandım büyük geldiği için satıyorum kutusu duruyor Türkiye'de yok fishsyreet ten aldım 170 tl

wattsapp tan ulaşabilirsiniz resim için .kargo yapabilirim alıcı ödemeli .canlı takası olur fiyat canlı tekliflerine açığım malzemeler sağlam ve temizdir garantili kargolarım iyi günler

05558642469 Ercüment

4. Ercu

Ercu

İsim:
    Ercüment
    Güncel par38 led ve su tamamlama ikisi 120 tl

Sayfayı Paylaş