1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Isıtıcı Tamir Yardım

Başlığı 'Kendin Yap Genel Portal' kategorisinde kerem11 tarafından 13 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Arkadaşlar, ısıtıcımın alttaki cam tüp patladı .Yenisini almak istemiyorum.Acaba tamir imkanı falan var mı?

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Cevap: Isıtıcı tamir yardım

Kerem o tüp çok para değil 5 tl civarında. Tamiri olur ama çok çok riskli olur. Allah korusun su sızdırabilir. Balıkları geçtim elini suya sokarsın falan seni çarpar. Hiç gerek yok tamire falan.

YIKIKTEMO ve kupeli bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Isıtıcı Tamir Yardım

Kerem bilirsin her türlü ekipmanı yapar bozarız ama ısıtıcı her açıdan riskli ekipmandır. Bu yüzden direk çöpe atıyorsun ve kışa kadar zamanın olup paşa paşa kaliteli bir ısıtıcı alıyorsun.:)

kerem11 ve fth-94 bunu beğendi.
  4. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Yıllar önce bende bi ısıtıcı camı kırmıştım. Gidip yeni bir cam aldım takmaya çalışırken elimde dağıldı. Sonra bi cam daha aldım daha dikkatli bir şekilde sorunsuzca taktım fakat bu seferde içine su almaya başladı.
    Sonuç: yeni bir ıstıcı aldım.

fth-94 bunu beğendi.
  5. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Teşekkürler arkadaşlar.Yapacak bişi kalmadı alacağım. tem05.gif

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Kerem camını değiştirebilirsin ısıtıcının ama elindeki ısıtıcın çok kaliteli,pahalı bir ısıtıcı değilse uğraşma. Üstelik bizim forumda ısıtıcı tamir etmeye çalışıpta beceremeyen olursa çocuk parkına kumda oynamaya gidiyor Temel abinin elinden tutarak.Hiç tavsiye etmem. :D

Sayfayı Paylaş