1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Isıtıcı Tamiri Nasıl Yapılır Sorun var

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde KaderiniSev tarafından 8 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    40 litrelik akvaryumum var. 50 watt küçük bir ısıtıcı aldım. Su neden gec ısınıyor? ışığı yanıyor ısıtmasında sorun yok 28 a ayarladım hastalıktan dolayı 18 dereceden 24 - 25 e 2 günde çıktı. Neden geç ısıtıyor, ısıtıcıda sorun mu var acaba?

2. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Akvaryumunuza yeterli gelmesi lazım. Isının istediğiniz sıcaklığa gelmesi zaten zaman alması gerek ama 2 günde ne kadar ısıtır bilemiyeceğim. Markası nedir acaba?

3. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Hiç bir sorun yok. Olması gereken budur.

4. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Rozin diye bir marka. Bugün üçüncü gün 28 e ayarlı ama 26 derecede duruyor. 32 a ayarlasam mı, sorun olur mu?

5. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    26 derece az, 32 dereceye ayarlayın. Hiçbir sorun olmaz. Bu arada balıklarınız ne durumdalar.

6. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Tamam 32 dereceye ayarlıyorum. Akvaryuma ışık aldırmıyorum. 2 tane erkek moli vardı bende, aldığımdan beri bir buçuk haftadır küpün içinden sadece yem yemek için çıkıyolardı. Şimdi yayılmışlar rahat rahat geziyorlar, benekler biraz azaldı galiba ışığı açınca dipte küçük küçük o benekler yüzüyor. İki üç tane gördüm. Bugun %50 dip çekimi yaptım azalıyor galiba yavaş yavaş, bu işlemi tek bir benek kalmayana kadar mı yapacağım, tahminen ne zamana kurtulurlar bu illeten?

Sayfayı Paylaş