1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ista co2 reaktör pervane sorunu.

Başlığı 'Bitkili Akvaryum Portalı' kategorisinde LostRua tarafından 16 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Arkadaşlar bugün sürekli gittiğim akvaryumcuları geziyordum adamla dertleşirken konu karbondioksite geldi. Bende anlattımvortex yapmaya çalıştığımı ama birtürlü dek gelmediğini. Oda dedi ıstanın ürünü var istersen dene beğenirsen alırsın dedi. Bende getirdim eve denedim. Ama üst pervaneleri yani suyun ilk geldiği yerdeki pervaneler çalışıyor. Su basıncı ile dönüyor çırpıyor suyu bir güzel. Ama en altta birde siyah pervanesi var. Ama o dönmüyor. :( Açtım baktım elimle bile zor döndürüyorum. Sonra araştırdım internetten videolara filan baktım alt pervane çok güzel dönüyor. Ama neden bende dönmedi anlamadım. Debi mi düşük ki dedim baktım kılavuza 350-1000 l/h istiyor benim kullandığım şekildede 1000 l basıyor zaten. Ama neden olmadı ne yapmalıyım bu sorun daha önceden başına gelen biri varsa. Yada öneri verebilecek olan şimdiden teşekkür ederim. Olmadı yarın götürüp teslim edeceğim problemi var diye.

Buda ürünün resmi benimki (m).

2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Rappier - Mecit abin kullanıyordu ona bir sor istersen..

Sayfayı Paylaş