1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

istanbul-Canlı Su Piresi (İstanbul) Bahçelievler

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde Selman tarafından 30 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. Selman

Selman

İsim:
    aytekin

İlan Tarihi: 30-Mayıs-2011

Kargo Ödemesi: Alıcı Öder

Kargonun Gönderileceği Şirket(ler):Aras Kargo, Yurtiçi Kargo, Filo Kargo, Diğerleri

Satılanın Adı veya Türü: Canlı Su Piresi

Adet: 170+

Fiyat: 5 tl

İlan Türü: Canlı İlanı

Fotoğraflar:

Ek Mesaj:
    Canlı Su Piresi (İstanbul)

Satılan Canlı(lar): Canlı Su Piresi
    Adet Fiyatı: 5TL
    Toplu Alım Fiyatı:
    Adedi: 200-300 Tahmini bir porsyon
    Boyu:
    İli/Semti: İstanbul /Bahçelievler Yerim Metroya çok yakındır elden de verebilirim sizde gelebilir siniz .
    İrtibat Bilgileri: 0537 229 03 15 Burdan Ö.m
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler:

Telefon Numarası: 0537 229 03 15

Üyeye Özel Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız

Bu ilan Selman tarafından oluşturulmuştur. Bu ilanın hakları tamamen Selman ve Akvaryum Portali'na aittir. İzinsiz kopyalanamaz

2. Selman

Selman

İsim:
    aytekin
    Cevap: istanbul-Canlı Su Piresi (İstanbul) Bahçelievler

Bu canlı yem tubifex gibi hastalık bulaştırmaz. ve balıkların beslenmesinde önemlidir. Su pireleri küçük cüsseleri ile yavru balıklar ve yetişkinler için ideal canlı yemdir. Su piresi sayesinde balıklarınızın rengi daha canlı olacak ve doğal ortamına daha yakın olduğu için daha hareketlive sağlıklı olacaktır Özellikle artemiaya servet yatırıp çıkaramayan kullanamayan arkadaşlar için kesin ve birebir çözümdür. Hiç bir zahmeti yoktur. Canlılar size ulaştığında bir kaba koyarak aralıklarla balıklarınıza vermeniz yeterli. Üretim yapmak isteyenlere ise satış sonunda gerekli bilgiler verilecektir. Akvaristler için önemi ise;
    - Çok hızlı çoğalmaları,

- En iyi protein değerine sahip tubifex'in ( % 8 ); Su piresi( % 7, 5) en iyi altarnatifi olması. ALINTI...

- El yapımı yem kadar(dana yüreği)etkili olmaksızın, yavruların moral ve reflexi açısından çok önemli bir yere sahiptir
    - Balıklarda üremeyi tetiklemesi.
    (Bir pirenin ömrü 30 - 45 gün kadar; 1 hafta içinde olgunluk dönemine erişip yavruluyorlar. )

3. Selman

Selman

İsim:
    aytekin

Satılan Canlı(lar): Canlı Su Piresi İstanbul
    Adet Fiyatı: Porsyon 5 tl
    Toplu Alım Fiyatı: Porsyon 5 tl
    Adedi: Hiç sayamadım
    Boyu:
    İli/Semti: Bahçelievler /istanbul
    İrtibat Bilgileri: 05372290315
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Akşam 5:30 dan sonra müsaitim
    Fotoğraf:
    İli/Semti: İstanbul /Bahçelievler Yerim Metroya çok yakındır elden de verebilirim sizde gelebilir siniz. Hata ben bile pireden sebeb ayağınıza gelirim.

Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler:
    Ayrıca kargo ile de istediğniz yere yolarım istanbul dışına da yolarım Türkiye dışına da yani her yere pire
    gider yanlız ist dışına isteyen arkadaşlar 3-4 porsyon sipariş ederse kargo ya kadar yol parası cıksın bari :))

İrtibat Bilgileri: 0537 229 03 15 Burdan Ö.m

Diğer Ek Bilgiler:

BALIKLARINIZ İÇİN BULUNMAZ Bİ AVANTAJ

CANLI KURT GİBİ PARAZİT DERDİ YOK

ARTEMİA GİBİ ÇIKARMA DERDİ YOK AYRICA DAHA UCUZ

BALIKLARINIZIN FORM DURUMUNU OLDUKÇA HIZLI Bİ ŞEKİLDE DÜZENE SOKAR,RENKLERİNİ CANLILAŞTIRIR.ÜREMELERİNİ TETİKLER ÖZELLİKLE YEM YEMEYEN BALIKLARINIZIN TOPARLANMASINI SAĞLAR.

EVİNİZDE KOLAY Bİ ŞEKİLDE ZAHMETSİZCE ÜRETEREK BALIKLARINIZA SÜREKLİ CANLI YEM SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

YAVRULARINIZIN HIZLI Bİ ŞEKİLDE BÜYÜMESİNİ SAĞLAR

ÜRETİMİ ÇOK KOLAY İSTER BALIKLARINIZ İÇİN İSTER YETİŞTİRMEK İÇİN ALABİLİRSİNİZ 1 PORSİYONDA ANAÇLAR VE YAVRULAR İLE BİRLİKTE GÖNDERİLECEKTİR.

Bu canlı yem tubifex gibi hastalık bulaştırmaz. ve balıkların beslenmesinde önemlidir. Su pireleri küçük cüsseleri ile yavru balıklar ve yetişkinler için ideal canlı yemdir.

Su piresi sayesinde balıklarınızın rengi daha canlı olacak ve doğal ortamına daha yakın olduğu için daha hareketlive sağlıklı olacaktır .

Özellikle artemiaya servet yatırıp çıkaramayan kullanamayan arkadaşlar için kesin ve birebir çözümdür. Hiç bir zahmeti yoktur.

Canlılar size ulaştığında bir kaba koyarak aralıklarla balıklarınıza vermeniz yeterli. Üretim yapmak isteyenlere ise satış sonunda gerekli bilgiler verilecektir.

Akvaristler için önemi ise;
    - Çok hızlı çoğalmaları,
    - En iyi protein değerine sahip tubifex'in ( % 8 ); Su piresi( % 7, 5) en iyi altarnatifi olması. ALINTI...
    - El yapımı yem kadar(dana yüreği)etkili olmaksızın, yavruların moral ve reflexi açısından çok önemli bir yere sahiptir
    - Balıklarda üremeyi tetiklemesi.
    (Bir pirenin ömrü 30 - 45 gün kadar; 1 hafta içinde olgunluk dönemine erişip yavruluyorlar. )

Diğer Ek Bilgiler: Kendi Üretimim olup üretimi gelip görebilirsiniz kesinlikle
    At.Koyun.Angus vb.. Gübre trürü kültür kurulmamış dır.
    bakteri sorunu olmayıp saf ve temiz canlılardır .

NOT: Ayrıca ben pireyi yavru balıklarıma vericem diyen olursa Süzerek Artemiya dan az daha büyük pire verilebilir yanlız ufak boy pirelerin fiyat 1 porsyon 10 Tl dir boyları 1mm 4/1 kadar dır

Ağırlıklı fitoplankton ile besliyorum kesinlike parazit sorunu olmaz kendi balıklarımda kulanıyorum gelip üretimi görebillirsiniz

4. Selman

Selman

İsim:
    aytekin

.......Güncel......

5. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR

Yanında fitoplankton verecekmısın alırsak