1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

izmir-Yavru Garantili MPANGA Kolonisi Uygun Fiyat!

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde Erman Pehlivan tarafından 16 Mart 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

İlan Tarihi: 16-Mart-2011

Kargo Ödemesi: Alıcı Öder

Kargonun Gönderileceği Şirket(ler):Diğerleri

Satılanın Adı veya Türü: ELONGATUS MPANGA

Adet: 8

Fiyat: 130 TL (Toplu Alım) Tek tek satılmayacaktır.

İlan Türü: Canlı İlanı

Ek Mesaj:

Balıklardan şimdiye kadar 4 batım yavru aldım. Resimlerde görünen balıklarımın bantları gayet düzgün, renkleri oturmuş balıklardır.. Abuk subuk bantları bozuk rengi soluk balıklarla karıştırmayın.. Tetra pro vegetable ana diyetleri olmak üzere, Sera krill, Sera Spriluna Tablet, NLS Chichlid Formula, NLS Thera A+ plus, Dainichi Colour FX Baby Sinking yemler ile özenle beslenmişlerdir. Balıkların formundan ve renklerinden anlayabilirsiniz.. Yavru iken aldığımdan beri aynı yemleri kullanıyorum. Balıklardan yavru alınmıştır.. En son batım yavrularını 3 gün önce aldım.. Tek dişiden toplamda 17 adet yavru aldım.. Diğer dişilerin tüpçükleri şiş durumdadır, tankınıza eklediğinizde su dengeleriniz iyi ise yumurta tutma ihtimalleri yüksektir.

Tuzlu su akvaryumu kuracağım için satılıktır. Protein skimmer, 50 x 50 x 50 Tank + Sump, Kafa motoru, Orjinal poşetinde argonit kum vs. gibi malzemeler ile takas düşünülebilir. Malzeme takası için lütfen özel mesaj ile irtibat kurunuz. Not: Malzeme takası şehir dışı olursa, önce malzeme teslim alınır, gelen ürün konuşulduğu gibi ise otobüs kargo ücreti alınarak gönderilir. Takas edilecek ürünün kargo fiyatı ödendi ise, kargo ücreti alınmadan gönderilir.

Telefon Numarası: 05375816970

Üyeye Özel Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız

Bu ilan Erman Pehlivan tarafından oluşturulmuştur. Bu ilanın hakları tamamen Erman Pehlivan ve Akvaryum Portali'na aittir. İzinsiz kopyalanamaz

Heliak bunu beğendi.
  2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Cevap: izmir-Yavru Garantili MPANGA Kolonisi Uygun Fiyat!

Balıklar gaziantepe satılmıştır. İlan kilitlenebilir.. Teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş