1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Japon Akvaryumum ( Resimli)

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde berkan tarafından 16 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Merhaba abilerim,ablalarım.Akvaryumum 60 litre,7 tane japon besliyorum.Haftasonu büyük ihtimal balıklara veda edicem.Yeni daha büyük bir akvaryum alıp ciklet besliyicem.

Resimler kötü çıktı özür dilerim.

2. swat

swat

İsim:
    Nurullah AYDIN
    Cevap: Japon Akvaryumum ( Resimli)

Japon beslemekte ayrı bir güzellik hobinin başlangıcıdır,eğer onlara iyi bakıyorsan demekki artık ikinci safha ciklet bakmaya sıra gelmiştir,ben bu safhayı 11 yılda atlattım maşallah sen çabuk terfi ettin Erman..

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hayırlısı olsun bence de. Hobinin eğlenceli yanlarından biridir tür değişimi yapmak ve yeni akvaryum kurulumları. İnşallah gönlünce olur.

4. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız

Evet sizlere katılıyorum.İlk safhayı geçtiğimi düşünüyorum.Tek tür sarı prenses düşünüyorum ve yavru almak istiyorum.Akvaryumun kurulum aşamalarını paylaşıcağım.

5. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Berkan hayırlı olsun inşallah en kısa sürede yaparsın.Tür değişikli heyecanlı bir olaydır.Bu sayede tür değişikliği yapınca diğer balıklar hakkında da bilgi sahibi olursun.;)

6. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız

Zaten biraz bilgim cikletlerle ilgili o kadar acemi değilim.Heyecan basıyo insanı.Öğlenden sonra japonları toplayıp akvaryumcuya vercem akvaryumu boşaltıcam.

Sayfayı Paylaş