1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Japon Akvaryumum || Yeni Hali...

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde fatix26 tarafından 29 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. fatix26

fatix26

İsim:
    Mustafa Karakartal
    Merhaba arkadaşlar,
    En sonunda akvaryum kumumu değiştirdim, bazı aksesuarlar ekledim, birkaç canlı bitki ve arkadaşımdan ise arkaplanı aldım sağolsun. :) Benim gözüme gayet güzel gözüktü, akvaryum suyum her zamankin den daha berrak görünüyor. Sizinde iyi ve kötü yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. :)
    Bu arada resim çekme yeteneğim oldukça düşüktür :)

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Japon Akvaryumum || Yeni Hali...

Mustafa hayırlı olsun. Su yeni belli çünkü bulanık hafif. Dinlendirilmiş sudur sanırım ama daha da berrak olacak. Oksijen olmadığını görüyorum, he ne kadar Japon balıkları yüzeyden oksijen alabilse de bu çiğerlerini zaman içinde kurutur. Oksijen vermeni öneririm ve senin filtren bence şelale filtre olmalı.

3. fatix26

fatix26

İsim:
    Mustafa Karakartal

Oksijen vermem gerekiyor. Hava taşı alsam nasıl olur acaba ? Evet su da 6 - 7 gündür dinleniyordu.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

O yüzdendir ki hava motoruna ve hava taşına vereceğin parayı güçlü bir Atman şelale filtreye vermenin ve yine daha iyi filtrasyon yanında oksijen açığını da kapatmanın mantıklı olacağını düşünüyorum.

fatix26 bunu beğendi.
  5. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Mustafa eski haline göre akvaryumunun şu an ne kadar güzel göründüğünü söylememe gerek yok sanırım.

Ancak Temel abinin değindiği husus önemli bir husus. Gerekeni yapacağından eminim.

6. fatix26

fatix26

İsim:
    Mustafa Karakartal

Evet şuan şelale filtreyi araştırıyorum atman HF-400 ü alıcam inşallah :) Bu arada teşekkürler Hüseyin abi :)

7. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Güzel olmuş ama bana sorarsan bu tank bu boydaki japonlara ufak derim ben

8. fatix26

fatix26

İsim:
    Mustafa Karakartal

Kendime güzel bi akvaryum yapıcam. Fakat bizimkiler ev almayı planlıyorlar. Bende evi alalım taşınalım kendime bir tanede güzel büyük bir akvaryum yapıcam. O yüzden şimdilik bekliyorum. Sanırsam 1 yıla kadar akvaryumu değiştiririm.

Sayfayı Paylaş