1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Japon Balığı Almak

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde akvaryumcu_kadir tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. akvaryumcu_kadir

akvaryumcu_kadir

İsim:
    kadir kayış
    Arkadaşlar yarın akvaryumcuya gideceğim, japon besliyorum hangi balıklar dan alırsam daha iyi olur.

2. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Kadir Japon balığının yanına kendi cinsinden başkası olmaz. Akvaryumun şuan kaç litre ve içinde kaç balık var

Alparslan bunu beğendi.
  3. akvaryumcu_kadir

akvaryumcu_kadir

İsim:
    kadir kayış
  4. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    58 Litrede 3 Japon bakılabilir Kadir Fazlası olmaz. Olurda Olmaz. Japon balığı başına 20 Litre Su Düşmektedir.

Alparslan bunu beğendi.
  5. akvaryumcu_kadir

akvaryumcu_kadir

İsim:
    kadir kayış
  6. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Evet 3

7. akvaryumcu_kadir

akvaryumcu_kadir

İsim:
    kadir kayış
    Zaten benim 3 balığım var yanına 2 balıktan birşeycik olmaz sıksınlar biraz yokluğu öğrensinler. :D :başardım:temo25temo25

suret bunu beğendi.
  8. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Sordun Söyledim. Gerisi Sana Kalmış ;)

suret bunu beğendi.
  9. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Melek ve challenger köpek balığı ekleyebilirsin bide vatoz bu kadar.

Kadir16 bunu beğendi.
  10. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Kesinlikle HAYIR.

HTC Explorer A310e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

-doctore- bunu beğendi.
  11. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Valla bizim alt komşumuz besliyor köpek balığı japon ve moliyi ama onun akvaryumu biraz büyük.

12. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Beslesin Kardeşim işte böyle bilmeden yapılıyor ondan sonra Vah tüh niye öyle oldu olmaması lazımdı bilmem neydi. Araştırmadan yapılıyor sonra vah tüh o akvaryumcuların zaten Allah bin belasını versin para kazanmak için her türlü balığı bir arada yaşar diye satarlar. Alt komşunda öyle oldu tahmin ediyorum onada yaşar dediler o köpek balıkları bi büyüsün ben görürüm 1 tane bile balık bırakıyormuymuş.

-doctore- bunu beğendi.
  13. akvaryumcu_kadir

akvaryumcu_kadir

İsim:
    kadir kayış
    Balık alamadık misafir üst üstüne geldi gidemedim herkez gidnce saat 9 du daha yeni akvaryumun suyunu değiştirdim balıklar saflaştı gibi su yetmediydi üstüne tuzlu su koydum balıklar kafayı yedi ölürlerse bettaya başlıcam kuyruklarını seviyorum

14. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Senin için en hayırlısı japon beslemek çünki bakımı en kolay olan canlı japondur ısıtıcı derdi yok bişeyi yok akvaryumun içinde bol bol kum olsun dekoru az tut bu kadar. Ayrıca suyuda dinlenmiş suyla değiştir.Akvaryumun komple suyunu 1 seferde değiştirme sakın.

15. Tuğrulcan

Tuğrulcan

İsim:
    Tuğrulcan Yılmaz
    58 lirelik bir akvaryuma 3 japon biraz az değil mi ya ?, ben 25 litrelik akvaryumda ısıtıcısı yok ,iç filtre var sadece 21 tane japon balığı besliyorum , Akvaryumun odasına girdiğiniz andan itibaren hemen bana yem verecek diye hepsi üstte tepeleşiyorlar çok aktifler hepside ,1 seneden uzun süredir besliyorum,yani bilimsel olarak bir japon balığı normal eteaplarda 20 litre suda yaşaması gerekir ama , bazen bilimsel açılarada uymamak gerekir :)) ,şöyle birşey söyleyim -Japon balıkları bir arada çoklu oalrak görmek çok farklı bir zevk :)) - yaklaşık Japon balıklarım yarım parmaktan az uzun büyüklükte :)) y)akında daha büyük bir akvaryuma taşıyacağım ,ama beslenemez diye birşey yok :)) ben besliyorum pirana gibi :))

Alparslan bunu beğendi.
  16. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Güzel kardeşim beslenmez diye birşey yok tabi beslenir. 2 metre odaya 4 duvar arasına 21 kişi koy 1 yıl dur bakalım nasıl huzur alabilecek misin? öyle derken de böyle düşünmek lazım işte... Yazık günah bir an önce büyüt akvaryumunu

17. oktay özcan

oktay özcan

Yer:
    edirne keşan
    İsim:
    oktay özcan
    Benim 170 litre akvaryumum var hiç bir zaman 20 balığım olmadı en fazla 16 çıktı sonra 3 öldü 13 e düştü

Sayfayı Paylaş