1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Japon balığı ile karides yaşar mı?

Başlığı 'Karides ve Salyangoz Forumu' kategorisinde TYGR tarafından 18 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. TYGR

TYGR

İsim:
    ToygarArslan
    Arkadaşlar benim japon tankım var içinde karides beslemek istiyorum beraber bakılır mı?

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Yaşamaz,iki dakikada sadece bir öğünlük yem olurlar...:)

H.Kaya.Gemlik. ve Ankaraguclu bunu beğendi.
  3. TYGR

TYGR

İsim:
    ToygarArslan
    Niye ki?

4. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Toygar merhaba. Japon balıklarının ve Koi balıklarının mideleri yoktur. Bu yüzden doyma hisleri de yoktur. Ağızlarına sığabilen her şeyi yeme meylindedirler. Bu yüzden karidesler canlı yem niyetine yenecek tirler.

Ankaraguclu bunu beğendi.
  5. TYGR

TYGR

İsim:
    ToygarArslan
    Benim balıklarım boy olarak ufak klasik tül kuyruk 1 tanede teleskop göz var denizden topladığım 4-5 tane canlı böcek vardı ağızlarına sığmadığı için yemediler karidesler böcekten daha büyük onlara yaklaşmazlar bile.

6. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Denizden topladığın böceklerin tatlı su akvaryumunda işi ne? Kendi mantığına göre hareket edeceksen, bizlere soru sormanın anlamı da yok. Sen bildiğin gibi davranmaya devam et. Kolay gelsin.

Ankaraguclu ve ogurcay bunu beğendi.
  7. TYGR

TYGR

İsim:
    ToygarArslan
    Onlar canlı değildi ecele gelene kadar öldüler onları yem olarak verdi dinlenmiş su içinde 2 gün beklettim ama yemediler zaten.

Sayfayı Paylaş