1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Japon Balığım Ölecek mi?

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde EmineElçi tarafından 11 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. EmineElçi

EmineElçi

İsim:
    Emine Elçi
    2 tane japon balığım var. Yaklaşık 1 aydır sağlıklı bir şekilde yüzüyorlardı. Dün itibariyle su değişikli yaptım balıklarım fanusta yaşıyor su değişikliğinden sonra bir balığım sürekli fanusun en altında hareketsiz duruyor. Lütfen yardım edin ne yapmalıyım :(

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 11 Haziran 2015
  2. Ahmet Solmaz

Ahmet Solmaz

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Ahmet Solmaz
    Muhtemelen havasızlıktan suyun yüzünde dolaşmaktan yorulmuş, taze su gelince de yorgunluktan dipe çökmüş dinleniyordur.

3. EmineElçi

EmineElçi

İsim:
    Emine Elçi
    ahmet bey iki suyu karıştırdım ondan olabilir mi? birde ölmez değil mi :(

4. Ahmet Solmaz

Ahmet Solmaz

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Ahmet Solmaz
    Motor yoksa su değişimlerini daha sık yapın. Kolay kolay ölmez dayanıklı balıktır.

5. EmineElçi

EmineElçi

İsim:
    Emine Elçi
    3 günde bir yeterli oluyor şeklinde söylenmişti aldığım yerden şimdi suyunu değiştirmeli miyim?

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Fanus ortamında bu balıklara bakmayı uygun bulmuyoruz. Bir akvaryum edinin hızlıca ve kurulumuna burada destek isteyin. Şuan orada yapılacak tek şey suyu yenileyin ve oksijen bağlayın.

Tatlısu forumlarına üye olun ve bu konuda oralarda daha iyi destek alırsınız.

4 adet aynı konudan açınız, bunları silmekle uğraşmaktan ve imla hatalarını düzeltmekten yorum yazmaya fırsat kalmadı. Başka konu açar ve imla konusunda bu şekilde devam ederseniz sizi burada tutamayız.

Düzenleme: 11 Haziran 2015

Sayfayı Paylaş