1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Japon Balığım Hastamı ?

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde KoLoNy tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. KoLoNy

KoLoNy

İsim:
    Emirhan Karaman
    Arkadaşlar japon balığım salonda masanın üstünde 2 tane biri turuncu biri beyaz pembe yanında yaklaşıyorum daha aramızda 1m kadar varken turuncu olan en köşeye bana uzak olan tarafa doğru çok ani hareketlerle çıkamaya çalışıyor.Yani çok ani hareket ediyor yaklaşınca da normal haraket ediyor. Ne yapmalıyım ? Beyaz olan da sorun yok normal davranıyor.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Emirhan konu kısır konu kavramımıza giriyor. Lütfen akvaryum bilgilerini yaz. Benim içinden fanus çıkcaka hissi geçiyor mesela. Filtre, havalandırma, ne zaman ekledin balıklarını vs. Fotoğrafta iyi olur. Bu bilgileri verirsen konu başına ekler konunu kurtarırız aksi halde arşive taşımak gerekecek.

3. KoLoNy

KoLoNy

İsim:
    Emirhan Karaman
    Resim vermeden önce şunu söylemek istiyorum şuan saat 18:55 ben balıkları bugün 16:50 gibi falan aldım balıkçıdan akvaryum şuan temiz tahmini 1.5 lt kadar.öRNEK
    [​IMG] Akvaryum alamadık ama en yakın zamanda 1-2 günde alıcaz o yüzden kaplumbağa akvaryuum vardı ona doldurdum.ŞUANKİ AKVARYUMUM:[​IMG]ZARZOR ÇEKTİM KAÇIYOR TURUNCU

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yanılmayı çok isterdim Emirhan ama yanılmadığımı gördüm. O şartlarda olan japon balıkların her türülü davranışı sergilemekte haklıdır, hastalanmaya ve hatta ölmeye bile hakları var.

Kendine bir akvaryum edinmelisin veya balıkları geri verip oradaki kamlumbağaları beslemeye devam etmelisin. Balıklar yeni ve kirlenince sularını sürekli tamamen yeni suyla değiştirmeye devam ettiğin ve bu ortamda balıkları tuttuğun sürece balık almaya çok gider ve gereksiz yere canlı ölümüne sebeb olursun.

Akvaryum edin ve akvaryum alana kadar balıkları akvaryumcuna geri ver.

5. KoLoNy

KoLoNy

İsim:
    Emirhan Karaman
    Kaplumbağalarımı başkasına verdim bu akvaryumu istemedi varmış onlarda deneyeceğim saolun..

6. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Emirhan izmirde olsaydın küçük akvaryumumu hediye ederdim sana...

7. KoLoNy

KoLoNy

İsim:
    Emirhan Karaman
    izmirde yigenim war
    xD neresi senin yer

8. KoLoNy

KoLoNy

İsim:
    Emirhan Karaman
    ogönderir bana

Sayfayı Paylaş