1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Japon balığım yumurtlamış sanırım

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde erc1932 tarafından 4 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. erc1932

erc1932

İsim:
    mehmet ali
    Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır 2 adet japon balığı besliyorum. bir kaç gündür kovalaşıyorlardı ve kovalayan balık kacanın karnına kuyruğuna kafasını vuruyordu. bu sabah uyandığımda akvaryum camının üst kenarlarında su kabarcıklarına benzeyen yumurta olduğunu düşündüğüm şeffaf minik boncuklar vardı. erkek balık bunları yer gibi ağzına alıp duruyordu.
    ayırmam gerektiğini duymuştum bende balıkları başka akvaryumum olmadığı için fanusa koydum.

doğrumu yaptım ? onlar gerçekten tahmin ettiğim gibi yumurtamıdır ? eğer yumurtaysa ne yapmalıyım

2. saruhan

saruhan

İsim:
    Saruhan Genel
    Cevap: Japon balığım yumurtlamış sanırım

Pek Bir Bilgim Japonlar Hakkında Ama Dediğiniz Gibiyse Yumurta Olma İhtimali Yüksek...

3. Yağız

Yağız

İsim:
    yağız

Benim bildiğim sadece betalar suyun üstünde kabarcıklarla yuva yapıp içine yumurtlarlar japon yumurtalarının su yüzeyinde yuzuceğini zannetmiyorum bu mantıkla yumurta değildir diye düşünüyorum tabiki üstadlar daha iyi bilirler yardımcı olacaklarıdr

4. aQuaLand

aQuaLand

İsim:
    Refik Taner

Resım eklesen yakından cekılmıs net bırsey soylebılırdım

Sayfayı Paylaş