1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.
  2. En düzeyli, özgün ve kaliteli içeriğe sahip deniz akvaryumu forumunda bulunmaktasınız. Keyifli paylaşımlar...

japon balığında bilinmeyen hastalık ?

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde kerem11 tarafından 15 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. kerem11

kerem11

Ad-Soyad:
    Kerem Ürütürk
    Öncelikle tüm forum ailesine iyi bayramlar !

Kuzenimde japon balıkları var. Akvaryumu temizlerken balıkların dudaklarının üstlerinde ve yüzgeçlerinde kırmızılaşmalar görmüş. Kan toplamış gibiymiş acaba kavgamı ettiler diyor. :D

Balıkları görmediğimden emin olamıyorum.Resimde ekleyemiyorum.Acaba bu hastalık nedir ?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO Kurucu Üye

Ad-Soyad:
    Temel Sert
    Kerem akvaryum mu fanus mu, filtre var mı, kum çakıl var mı, içinde su var mı, ne yer ne içerler, bilinmeyen hastalığa bu şekilde tanıyı Ünlü doktor Mehmet Öz gelse tanı koyamaz.

3. kerem11

kerem11

Ad-Soyad:
    Kerem Ürütürk
    Pardon Temel abi onları unuttum.Fanusta bakıyor 2 tane japon koymuş malesef ne kadar kızsamda olmadı ! .

Balıklarda iştahsızlık yokmuş hava olarak hava motorunun hortumunu fanusun içine vantuz yardımıyla yapıştırdı.İçinde ince renkli taşlar var yemde normal bitkisel yemi ufalayıp veriyor.

4. Yunus Yıldırım

Yunus Yıldırım

Ad-Soyad:
    Yunus İlkay Yıldırım
    Fanusta nasıl zevk alabiliyorlar acaba.

Sayfayı Paylaş