1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Japon Balıkları

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde BEATLE tarafından 27 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. BEATLE

BEATLE

İsim:
    Sadettin Emre ARICI
    Balıklar yumurtladı. Yumurtaların helkede mantarlaşmaması için ne yapmam gerekiyor?

2. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Cevap: Japon Balıkları

"helkede" kelimesinin ne olduğunu söyleyebilirseniz yardımcı olmaya çalışalım.

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Senin yaşlarında bir arkadaşta japonlarda yavru alıyordu forumumuzda. Yavruları büyüttü ve şuan ana tankında. Japonlarla ilgili bir yazısıda aşağıda. Senin sorunun cevabı aşağı linkte.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 14 Mayıs 2016
  4. BEATLE

BEATLE

İsim:
    Sadettin Emre ARICI
    Yani yoğurt helkesinde, kovasında 2,5 litrelik

Fatih abi önerdiğiniz yazıyı okudum ve kendi yumurtalarıma uyguladım inşallah yavrular çıkar...

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Sadettin inşallah. Beklemekten başka çere yok :)

Şu yumurtaların fotoğraflarını koysan güzel olur aslında. ;)

6. BEATLE

BEATLE

İsim:
    Sadettin Emre ARICI

Ya koyarım aslında da çok küçükler ve oldukça fazla kamera da net çıkmıyor... inşallah yumurtadan çıkarlarsa çeker koyarım...
    SAYGILARLA...

7. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL

Ne oldu yumurtlar ?

8. recep_67

recep_67

İsim:
    recep yakut

Selam Ben daha önce akvaryumda yumurtalık kullanarak balık aldım yanlız yumurtalıktaki döllenmiş yumurtalara yavrular yemek ihtiyaçlarını gidermek için yaklaştıklarında yapışıp öldüler yumurtalara geç müdahale ettiğim için fazla üreme olmadı yanlız Bu akşam 1 dişi balığı ve 2 erkek balığı yoğurt kovasına sağmak zorunda kaldım yoksa akvaryumdaki balıklarım dişinin yumurtlarını yemeye çalışıyolardı 3 lt lik suya 1 damla asetilen mavisi damlattım amatör olduğum için yardıma ihtiyacım var internetten araştırdım ve bu site karşıma çıktı yardımcı olursanız çok sevinirim. inşallah bu balıkları üretme hevesim yarım kalmaz lütfen acil yardım.... ACİLLLL YARDIMMMMMM...

9. recep_67

recep_67

İsim:
    recep yakut

YA bide yumurtaların birbirine yapışık bir şekilde durmasının zararı olurmu ??????

Sayfayı Paylaş