1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

japon balıklarım ölüyor

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde aslankaya tarafından 23 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. aslankaya

aslankaya

İsim:
    anıl deniz aslankaya
    Arkadaşlar bundan 2 hafta önce bi akvaryum 40 litre su alıyo vede içinde eksiği yok ama hergün bi japon balığım öldü sebebini bilmiyorum nerede yanlış yapıyorum yardım ederseniz çok sevinirim

2. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Öncelikle Forum'a Hoşgeldiniz . Akvaryumunda toplam kaç adet canlı var ? filtrasyon nedir ? Yem Ve kum nedir ? Fotoğraf veya video eklerseniz daha iyi yardım sağlanabilir.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba akvaryumunuz dan biraz bilgi ve foto eklerseniz daha iyi yardımcı oluruz...:)

4. aslankaya

aslankaya

İsim:
    anıl deniz aslankaya
    Akvaryumda 3 tane japon 1 tane melek 2 tane çöpçü 1 tane vatoz 1 tanede arkadaşımdan almıştım adını bilmiyorum resmi var kuyruğu kırmızı sarı balığım var motoru ısıtıcısı hava taşı dibinde akvaryumu alırken bana verdikleri beyaz taşlar var . Sorunu bi bulamadım ne yapsam balıklarımı kurtaramadım arkadaşlar

Ekli Dosyalar:

5. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Öncelikle Tüm plastik bitkileri ve köpek balıklarını meleği çıkartın. Bahsettiğiniz Kırmızı Sarı balık ise Tanganyika türlerine benziyor leleupi galiba kesinlikle bir arada olmaz. Ayrıca filtreniz püskürtme yapmıyor ve o ısıtıcınızın plastik yeri suyun dışında kalacak şekilde ayarlayın. bana kalırsa vatoz ve çöpcülerinde çıkarılması gerekli JAPON BALIĞI TEK TÜR BAKILMALIDIR. Japon balığı başına 20 Litre düşmektedir yani sizin akvaryumunuzda en az 2 adet Olmalı.

Alparslan bunu beğendi.
  6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Aynen katılıyorum...temo19

ßy Mirac Küçükerdem bunu beğendi.
  7. aslankaya

aslankaya

İsim:
    anıl deniz aslankaya
    teşekkür ederim arkadaşlar dediklerinizi yapıcam :)

ßy Mirac Küçükerdem bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş