1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Japon Balıklarım

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde mehmetali tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. mehmetali

mehmetali

İsim:
    mehmet ali yıldırım
    Arkadaşlar merhaba ben bu bayramda akvaryum aldım toplam 6 tane japon balıgım var hepsi gayet saglıklı ve hareketli son aldıgım aslanbaş hariç çogunlukla akvaryumun dibinde haraketsiz kalıyor bazen yukarı çıkıyor tekrar aşagı iniyor kontrolsüz hareketleri var ayrıca içlerinden bir japonumda bu aslanbaşımı sürekli kovalıyor yem yemesinde herhangi bir sorun yok benim aklıma akvaryuma ve diger balıklara alışamaması gibi geldi.eger bu durum sözkonusu ise ne yapmam lazım ayrıca inci gövde ve kesegöz de almayı düşünüyorum akvaryuma o türleri nerden bulabilirim şimdiden teşekkürler :) bu arada akvaryum hacmi 30 lt kadar iç motorumda var

2. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Öncelikle Portal'a Hoş geldiniz Mehmet Abi.
    30 Litrelik bir akvaryuma 6 adet japon çok fazla Ayrıca kum filtre ısıtıcı dekor derken litre baya düşmüştür. 1 Japon balığı başına 20 Litre Su düşmesi gerekli dar alanda hareketsiz kalarak ölebilirler sürtünmeler ile hastalık çıkabilir. Duruma göre 1 adet Japon balığı besleyebilirsiniz o akvaryumda

mehmetali ve Alparslan bunu beğendi.
  3. mehmetali

mehmetali

İsim:
    mehmet ali yıldırım
    Çok saol angaralı bu arada ısıtıcım yok akvaryumda sadace 2 tane taş var başka dekorasyonda koymadım altınbaş bugün volta atmaya başlamış ama gözlemlemeyi kesmeyeceğim teşekkürler.

Sayfayı Paylaş