1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

japon yavrularım ve anaçlar :)

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde tutimimi tarafından 14 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. tutimimi

tutimimi

İsim:
    ayşe tuğba
    Arkadaşlar, haziranın 4 ünde yavrularım oldu, ortalama 1.5 aylıklar, sizinle paylaşmak istedim balıkcım:
    Turuncu erkek, çingenem dişi :)

2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Ayşe hanım öncelikle portalımıza hoşgeldiniz..

Anaçların ve yavrularında Maaşallah'ı var, başarılarınızın devamını dilerim....

3. tutimimi

tutimimi

İsim:
    ayşe tuğba
    Hoşbuldum, :) teşekkür ederim.

4. shrimp

shrimp

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Burak Sarıoğlu
    Ayse hanim maşallahları var.Ancak 2.bir akvaryuma ihtiyaciniz olacak:)Zira Tüm yavrularınızı büyütmak istiyorsaniz ,o arada digerlerine gore fazla büyümüşleri ayırmanız gerekecek.Bu sayede büyüklerin ufakları didiklemelrinin onune gecmis olacaksiniz.

5. tutimimi

tutimimi

İsim:
    ayşe tuğba
    akvaryum 90 lt hergün biraz su eklemesi yapıyorum yer çoğaldıkça o sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum 2 akvaryumum var birinde anaçlar birinde yavrular başka akvaryum almam zor gibi şimdilik bi sorun yok gibi zaten 3 aylık falan olduklarında tabi büyüklüklerinede göre satıcam 150-200 yavruyu napıcam :D teşekkürler

6. shrimp

shrimp

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Burak Sarıoğlu
    Gunluk yemlemenizi düzenli yapıyor ve balıklarıda ac birakmıyorsaniz bir sure sorun cikmayacaktir.Ancak aralarında boy farkları fazlalasirsa maalesef buyuk balıklar kücük balıkların kuyruklarını hatta yakalarlarsa kendini bile yiyeceklerdir.Su eklemeniz bittikten sonra hızlı gelisim icin sık yemleme ve sık su degisimi yaparsaniz cok iyi sonuclar alirsiniz.

7. tutimimi

tutimimi

İsim:
    ayşe tuğba
    iyi beslediğimi düşünüyorum yani inş. toz kuru yem kullanıyorum ve bezelye havuç mısır haşlayıp blendırdan geçirdim ondanda veriyorum ayriyetten akvaryum güneş aldığından dibi yosunlaştı bi akvaryumcu abi sağolsun çok yardımcı oluyo o temizleme dedi onlara besin oluyormuş bende temizlemiyorum sürekli diplerdende bişiler yiyolar zaten ama suyun temizliğine dikkat ediyorum su değişimi falan yapıyorum sürekli inş. böle güzel büyümeye devam ederler teşekkür ederim bilgilerin için burak bey :)

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Maşaşalla Ayşe Hanım tebrikler. :nazar: Yavruların gelişimini paylaşırınız inşallah.

Başarılarınızın devamını dilerim...

9. tutimimi

tutimimi

İsim:
    ayşe tuğba
    Teşekkür ederim Temel bey fotograflarını düzenli koyucam bi aksilik olmazsa inş.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  10. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Ayşe hanım portalımıza hoşlgeldiniz,anaç ve yavru balıklarınızın maşallahı var.Sağlıklı ve kayıpsız bol yavrular almanızı dilerim.

11. tutimimi

tutimimi

İsim:
    ayşe tuğba
    Teşekkür ederim İsmail bey :tesk:

12. shrimp

shrimp

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Burak Sarıoğlu
    OO super:) Gunes goruyor ve yosunda olusmussa akvaryumcu arkadas dogru soylemis,sakin yosunları akvaryumdan uzaklastırmayın,zira bolca faydaları olacaktır yavrularınıza.Gordugum kadarıyla calico yavrular kendilerini belli etmeye baslamıslar.Bide renklenmeye basladılarmı deymeyin keyfinize...

13. tutimimi

tutimimi

İsim:
    ayşe tuğba
    evet turunculaşmaya başlayanlarda var çok güzel bi duygu sürekli onları izliyorum gözüm gibi bakıyorum valla :D çok istedim yavru alayım diye sonunda oldu :basardim:

14. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    Benim yavrular renklenmedi ve büyümedi gittiler sizide tebrik ederim.

15. tutimimi

tutimimi

İsim:
    ayşe tuğba
    Teşekkür ederim Furkan Bey sizinkiler nekadarlık acaba ?

16. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    Sizinkilerden biraz büyükler ama 5 ay oldu.

17. tutimimi

tutimimi

İsim:
    ayşe tuğba
    görmek siterim sizinkileri kocaman olmuş olmaları gerekir :smiley33:

18. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    Zaten resimleri var üreme ve yetiştirme portalında yavruların flaş resimleri adı altında.

19. tutimimi

tutimimi

İsim:
    ayşe tuğba
    ok bakalım bakalım :)

Sayfayı Paylaş