1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

japonlara kuyruk yırtılması

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde haywanlar tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. haywanlar

haywanlar

:( Selam abiler ablalar 15 japon 1 beta 1 pengasus köpek var. Son zamanlarda dikkatimi çeken kuyruk yırtılması var balıklarda. Ne yapmam gerekli lütfen acil yardım.

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece

Sayın haywanlar öncelikle merhaba portala hoşgeldiniz...
    15 japon, birkaç çinli,bir fransız, dursun ve temel, oflu ile şeytan+bayburtlu ve birde köpek ve aralarında yaşamak zorunda kalan zavallı bettanızın yaşadığı akvaryumunuzun hacmi nedir ?
    Şaka biryana profil bilgilerinizi eksiksiz girmeniz sizi tanımak açısından akvaryumunuz hakkında vereceğiniz daha detaylı bilgiler ise akvaryumunuzu tanumak açısından yararlı olacaktır, kuyruklardaki sorun yırtık şeklindemi yoksa erimede varmı? bettanızın diğer balıklarınızı kovaladığına şahit oldunuzmu hiç? aslına bakarsanız saydığınız türler birbiri ile uyumsuzdur yırtık varsa bu normaldir bettayı ayırın eğer erime varsa bu farklı bir durum ve tamamen farklı açıdan yaklaşmak gerekecek saygılar.

3. mutlu

mutlu

İsim:
    Mutlu

Bana kalırsa japon balıklarının kuyruklarının yıtılması bettadan olsa gerek. saygılar:gif

Sayfayı Paylaş