1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

JBL Testlab Marin

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Salih tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Salih

Salih

İsim:
    Salih Tayfun YILMAZ
    Herkese selam,
    Yaklaşık 15 gündür kurulumu yaptığım tankımla yola devam ediyorum. Yavaş yavaş testleri edinmeye başlamak için araştırmaya giriştim. Fakat JBL in bu ürününde hangi testten kaç adet var bir bilgi bulamadım. İkinci el az kullanılmış test kiti var onu almayı düşünüyorum. Piyasadakinin yarı fiyatına bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    JBL test kullanıcısı fazla yok gözlemlediğim kadarı ve özellikle test kitlerinde ikinci el kavramı olmaması gerektiğini düşünüyorum, iyi bir arkadaşınızdan birkaç kere kullandığı test kitleri belki alınabilir ama kullanılmış test satanların test kiti ilanları çok dikkat ister, günü geçmiş veya birkaç sıvıdan oluşan testlerin yanlış kullanımdan dolayı bir sıvısının daha fazla tüketilmesi vb gibi birçok sorun çıkabilir. Zamanı geçmiş testler doğru sonuçlar vermez.

Sayfayı Paylaş