1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Jebao DP-4 dozaj pompası yine ilk kez burada

Başlığı 'Soğutucular-Testler ve Diğer Ekipmanlar' kategorisinde 8020_r31s tarafından 9 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Dozaj pompası yaklaşık 10 gündür bende.Bir türlü zaman bulup tanıtım yapamadım.Nasip bugüneymiş.

Ürün özelliklerine gelelim.

- Öncelikle jebao Rw serisinden sonra Dp-4 dozaj pompasındada plastik kalitesini yükseltmiş.

- 4 adet pompası olup pompalar yeterli kalitede görülüyor.Bozulduğunda değiştirilebilir durumdalar.

- Pompa arızası durumunda kolay değişim için çok rahat açılan bir kapat tasarlamışlar.Ürün kutusunu sökmek çok kolay.

- Ana makinede 4 adet pompa var.4 adet daha yan pompa eklemesi yapabilirsiniz.

-Ürün tuşları bana sağlam geldi.Fish streetten aldığım 120 dolarlık pompa yanında çok çok kaliteli kalıyor.

-Kalibrasyon için 100ml lik bir dereceli kaba ihtiyacınız olacak.Belki yeni olduğu için midir bilmiyorum fakat ne dereceli silindir nede uzun boru çıktı içerisinden.Belki ilk ürünler olduğu için yan ekipman içine konulmamış olabilir.

-Günde 24 kez dozalma yapabiliyorsunuz.

-Yaptığınız programı 0-30 gün ayarlaması ile döngü haline getirebiliyorsunuz.

-Gün içinde farklı 24 dozlama yapabildiğiniz gibi 30 günlük farklı ve detaylı programlama yapabiliyorsunuz.
    Mesela 1. gün ilk dozlama 8 de yapılsın 2. dozlama 12 de yapılsın
    2. gün ilk dozlama 9 da yapılsın ikinci dozlama 1 de yapılsın gibi detaylı dozlama yapabilirsiniz.

-Mavi led ışığı mevcut.

-Her motora led takılmış.Motor çalıştığında ledi yanıyor.

Şimdi resimler diyelim.

Tanıtım,resimler ve video tamamen bana ait olup izinsiz şekilde kullanılamaz.Kaynak ve ismim belirtildiği sürece değiştirilmeden kullanabilirsiniz.

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  2. mehmet yücel

mehmet yücel

İsim:
    mehmet yücel
    İbrahim bey jebaonun diğer ürünlerinide ithaalat yapmayı düşünüyormusınuz. Dalga motorunada ihtiyacım olacak. Ama dozaj pompası için 3 ay biraz fazla benim için onu başka yerden temin ettim. Dalga motoru için haber bekliyorum

3. vicia ervillia

vicia ervillia

Yer:
    manisa
    İsim:
    burcak arbil
    Videolu kullanımı anlatan video rica edebilirmiyiz?

4. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Nerdeyse 1 yıl önce istemişsiniz ama yeni gördüm mesajı.Size yaramasa bile belki birisinin işine yarar.Buyrun video

vicia ervillia, nhtkmn ve ka2n bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş