1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

jebo 825 kurulum yardım

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde kerem11 tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Arkadaşlar sonunda akvaryumcuya jebo 825 filtremi perşembe günü sipariş ettim.Muhtemelen elimde olur ve 80 tl fiyata aldım.Ve yarın aldığım gibi kurulumunu meraktan yapmak istiyorum.İçinde elbette kullanım kılavuzu çıkacak ama sanırım oda türkçe değilmiş.Ve sepetler kutudan çıktığı gibi aynı şekildemi bırakacağım ,yoksa farklı bir dizilim mi ? yapacağım.Ve kurulumunu aşama aşama nasıl yapacağım . ?

2. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk
    Cevap: jebo 825 kurulum yardım

Kerem ben lifetec 838 i aldığımda olduğu gibi kullandım. 4 sepetli sonradan alttan 2. sepete nitrat tutucu ekledim o şekilde kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar. Lifetec ve jebo aynı zaten.

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Kutunun yan tarafında nasıl yapman gerektiğine dair sepet ve içerik dizilişini gösteren bir fotoğraf göreceksiniz.Ordan kolaylıkla yapabilirsiniz. Ama sakın kuru kuru çalıştırmayın.. Forumda dış filtre kurulumuna ait konular bulabilirsiniz.

4. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Arkadaşlar filtre geldi nasıl kuracağım.Kafayı yemek üzereyim bir sürü şey var . :(

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kırmazsan bizi kurulum aşamasını yaparken fotoğraflayıp bir konu olarak Akvaryum Malzemeleri kategorisine açarsan bu filtreyi alanlar sana dua edecektir.

Şimdi senin filtreyi bir aç bakalım neler var.:)

Düzenleme: 18 Ağustos 2015
  6. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Seramik halka kömür ve elyaf sünger var .

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Seramik en altta olsun, üzerine fazladan varsa çok ince ilave elyaf ve onun üzerindeki bölüme sünger ve sonra kömürü ekleyip en üste tekrar elyaf şeklinde dizebilirsin.

Sayfayı Paylaş