1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Jebo diŞ filtre

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde sezai09 tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. sezai09

sezai09

İsim:
    sezai aydın
    slm arkadaşlar 120 litrelik akvaryumuma JEBO 1100 dış filtre aldım henüz elime ulaşmadı.kullanan arkadaşlar var ise yorumlarınızı bekliyorum .....

2. sezai09

sezai09

İsim:
    sezai aydın
    arkadaşlar düzeltiyorum Jebo 825 modeli

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Merhabalar

Jebo ile ilgili açıklamaları forumda arama yaparakta bulabilirsiniz.. Mevcut bilgilere ekleyebileceğim tek şey nerdeyse 2 sene sonra filtremin üstünde ki gereksiz gibi gördüğüm yuvarlak şekle ağır ağır bastırınca içerde olan havayı dışarı atmaya yaradığını keşfettim. :D (Ama hiçbiryerde yazmıyor.Hava almaya yarar diye.) Filtrenizi tam doldurup kapağını kapadıktan sonra o yuvarlağa basıp suyu fışkırtın o suyla beraber havada atılacak.. Kapağı açmadan tekrar tekrar su ekleyin ve pompalayın. İçeride kalan havanın dışarı atılması için musluk başları yukarı gelecek şekilde filtre sepetinizi eğebilir sağa sola yatırabilirsiniz.. Bunları yaptığınız takdirde filtrenizin çalıştığını sadece tankta ki su hareketinden anlayacaksınız.O derece sessiz.. :ay:

Güle güle kullanın

4. sezai09

sezai09

İsim:
    sezai aydın
    tşk ederim volkan abi verdiğin bilgiler için

Sayfayı Paylaş