1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Jetstream 2 ca reaktörü

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Onurs tarafından 28 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    arkadaşlar malum başlıkdan takip edenlerin bildiği gibi cihazı sumpa sokamayınca ev halkından ciddi şekilde mobbing görmeye başladım :))
    Schurana attığım maile gelen cevaba istinaden yaptığım müdahaleler ile ses ne kadar azalmış olsada aletin kendine ait bir sesi var ve dolap içinde olmadığı zaman salonun ortasında ev halkı kesinlikle istemediğini belirtti
    İhtiyacı olan için kaçırılmayacak kadar temiz ve üzerinde çizik dahi olmayan bir alettir.
    Fiyat sadece reaktörü kapsar tüp regülator ve selenoid valf vs.. 270 tl tutuyor yardımcı olurum temin etmenize .
    Reaktör son fiyatı 1750 tl dir.
    Saygılarımla

mekatronik bunu beğendi.
  2. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    image.jpg image.jpg image.jpg

TencoMelih bunu beğendi.
  3. hasan1958

hasan1958

Yer:
    ankara
    İsim:
    hasan eksi
    Motoru söküp su dolu bir kovada çalıştırıp denediniz mi? :)
    Bende new jet 3000 birden dediğiniz gibi ses yapmaya başladı söktüğümde milin kırıldığını gördüm,değiştirince ses sorunu kalmadı.

ka2n bunu beğendi.
  4. Paranormal

Paranormal

Yer:
    Istanbul
    İsim:
    Tolga YILDIRIM
    Kuru çalıştığı için hangi motor olursa olsun ses yapıyor.Tek çözüm sumpa sokmak...

:::Ne mutlu Türk 'üm diyene:::

ka2n bunu beğendi.
  5. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Aynen dediğiniz gibi motor hacmide ne kadar büyükse sesde o kadar fazla oluyor.
    dolap içine sığsa dışarıya ses vermezdive kesinlikle satmazdım ama malesef bu durumda evdekilerde haklı

6. JOEBLACK73

JOEBLACK73

İsim:
    cüneyt bolkol
    Yan tarafa küçük bir dolap yaptırma şansınız yok mu?

7. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Maalesef dostum çok istememde öyle bir yerim yok ne yazıkki birde ev içinde millet tarafından mimlendi artık cihaz yarın olmazsa şirkette ısı yalıtımlı bir dolapyaptırıcam eğer istediğim gibi olursa ev dışına su değiştirme istasyonumun yanına koyucam cihazı o şekilde olursa satıştan çekerim aleti inanki hiç satmak istemiyorum bu reaktörü

JOEBLACK73 bunu beğendi.
  8. JOEBLACK73

JOEBLACK73

İsim:
    cüneyt bolkol
    Bu cihazın motoru ne?
    eheim 1250 gayet sessiz bir alet denenebilir.

9. JOEBLACK73

JOEBLACK73

İsim:
    cüneyt bolkol
    temo15 pardon zaten eheimmiş.....

Sayfayı Paylaş