1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

John Lennon severler için

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Aguila Negra tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Bu gün Beatles grubu üyesi John Lennon'un doğum günü olması nedeni ile google anasayfasındaki logosunu bu konuya ayırmış.
    Logo ya tıklarsanız ünlü sanatçının parçasını çalıyor.

reis, YIKIKTEMO, Onur G. HİTİT ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Severim... Gerçi benim dinlediğim müzik ağırlıklı olarak heavy metal türü müziklerdir. Genelde de gring death, black metal, thrash metal, death metal dinlerim. Death, Behemoth, Emperor, Venom, Mayhem, Slayer, Annihilator, Hypocrisy, Iron Maiden, Manowar, Sepultura gibi grupları dinlerim.

Ancak, Lennon ve benzerlerinin olduğu kuşak var olmasaydı, bugün sanırım heavy metal diye bir şeyden pek bahsedemezdik.

Paylaşımınız ve hatırlatmanız için teşekkür ederim.

Aguila Negra bunu beğendi.
  3. aqua_boy

aqua_boy

İsim:
    Cenk Sinor
    Çok hoş gerçekten. John Lennon sevdiğim bir sanatçıdır, Imagine vs. alıp götürür insanı. Bende Onur Abi gibi daha çok Iron Maiden, Guns'N Roses, Deep Purple, Black Sabbath, Metallica, Megadeth, Manowar, Pentagram vs. dinlesemde John Lennon ve kuşağını severek dinlerim. Ayrıca John Lennon gözlüğü takmaktan gurur duyuyorum :)

Aguila Negra bunu beğendi.
  4. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Bir ara bende bir metre kadar saç varken gözlerim bozulmuştu. Doktor gözlük verdi, taktığımda da görüntü Lennon'u andırmıştı. Arkadaşlarım bana "Lennon" demeye başlayınca "hedi len" deyip gözlükleri çıkarmıştım, o günden beri de gözlük kullanmadım. ;D

Sayfayı Paylaş