1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

köpeğim '' ASYA ''

Başlığı 'Diğer Evcil Dostlar Forumu' kategorisinde görkemtemel tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. görkemtemel

görkemtemel

Asya evimizin biricik kızı :heyo: ;

Kendisi 3,5 yaşında ve 3,5 yıldır benimle beraber...Çok akıllı ve sağlıklı...İnşallah uzun yıllar beraber oluruz.
    Asyanın cinsi Samoyed , bir akrabam rusyadan gelirken getirmişti bana .. Irkının güzel örneklerinden .Güzel yorumlarınızı bekliyorum .Maşallah demeyi unutmayalım :cicek:

Asyanın 38 günlükken fotoğrafı :heyo: Küçükken kutup ayısına benziyodu :heyo:
    [​IMG] [​IMG]

Bu fotoğrafta asya 6 aylık ;
    [​IMG] [​IMG]

Asya gecen yıl haziranda anne oldu 9 tane kendi gibi çok tatlı yavrusu oldu...Bu fotoğrafta bebekleri 5 günlük :cicek:
    [​IMG] [​IMG]

2 ay önce deniz akvaryumumu kurarken kum cuvalı çok ilgisini cekmişti :cicek:
    [​IMG] [​IMG]

Akvaryumum ve asya ;
    [​IMG] [​IMG]

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    köpeğim '' ASYA ''

Görkem köpeğin çok güzel samoyedler alaska malamutesi kadar sevdiğim bir türdür, sibirya husky sinden çok çok daha farklı ve özel bir köpek ama gören herkes sibirya kurdu deyip geçiyor :D maşallah çokta güzelmiş.

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    köpeğim '' ASYA ''

Maşallah diyorum , harika bir köpek.. Ve resmen poz veriyor ya bayıldım..

4. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    köpeğim '' ASYA ''

Maaşallah,
    Allah sağlıklı bir ömür versin.
    Görkem bey,köpeğinizden teyzemde vardı,Ankara-Bahçelievlerde
    17 yıl bizlerle birlikte oldu,unutmak mümkün olmayacak kadar güzel,zeki ve sert mizaçlı bir hayvandı.
    Sayesinde hiç sürpriz ziyaret yapamadım,daha ben Bahçeli sondurak civarlarına geldiğimde,ortalığı birbirine katar,bir kapıya bir cama koşarak herkesi haberdar ederdi.
    Sayenizde bir kez daha hatırlamış oldum.

5. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    köpeğim '' ASYA ''

Köpeğiniz çok güzel..Maşallah.Yavruları naptınız?

6. KeVoK

KeVoK

köpeğim '' ASYA ''

ayy ne tatlıymış. Maşallah naz: naz: naz:. Allah isteyenlerede nasip etsin :)

7. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    köpeğim '' ASYA ''

Maşallah. Abi gerçekten çok tatlı. Poz veriyor resmen kerata. Bunu ne kadar eğitmeyi başarabildin bilmiyorum ama seni görünce oturduğu yerden zıplıyordur heralde... Allah köpeğine uzun ömürler nasip etsin inşallah.

Aklıma takılmışken ; yavruları ne yaptın abi ?

8. salkayetrer

salkayetrer

Yer:
    Adana
    İsim:
    Seha
    köpeğim '' ASYA ''

Maşallah Görkem Bey. naz: Asil köpek kendini belli ediyor. :) Allah uzun ömürler nasip etsin. :)

9. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    köpeğim '' ASYA ''

Çok güzel maşallah inşallah ömür boyu sizinle olur :) naz: naz:

10. görkemtemel

görkemtemel

Teşekkürler emrah abi ,genelde husky sanıyolar ama cinsi türü filan çok önemli değil :cicek:

Emrah abi asya çok akıllı fotoğraf çekileceği zaman anlıyor ve makinaya bakıyor :)

Serdar abi gerçekten unutulucak hayvanlar değil bu samoyedler ,çok akıllı ve cana yakınlar :) Asyada gördüğü insanları birdaha unutmuyor ...Ankara soğuğu teyzenizin köpeğine iyi gelmiştir tabi :) Asya tatillerde ankarada çok mutlu oluyor ,özelliklede kar varsa resmen ucuyor :):)

Tesekkurler özcan abi ,yavruların 7 tanesini onlara çok iyi bakabileceğine inandığım arkadaşlarıma hediye ettim ve hepsinide takip ediyorum.Annelerinden daha güzel oldular :) 2 tanesinide yine çok iyi bakabilecek birilerine sattım ve her ay gidip bakıyorum durumlarına maşallahları var :)

Teşekkürler Berfin hanım...İnşallah herkesin istediği olur :) :)

Teşekkürler hüseyin.Asyanın eğitimini tamamen kendim verdim.İtaat ve alan korumada dahil 2.5 senedir biliyor...Yavruları özcan abiye verdiğim cevapta yazdım.

Teşekkürler seha :) :)

Teşekkürler yavuz :)

11. görkemtemel

görkemtemel

köpeğim '' ASYA ''

Her hafta sonu olduğu gibi ,bu hafta sonuda Asyayı deniz kenarına parka götürdüm :cicek: Boş alanı bulunca saatlerce koşturdu ve diğer köpeklerle oynadı :) Tabiki dil dışarda kalınca ve oturunca fotoğrafladım :) Sizlerle paylaşmak istedim :)

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

12. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    köpeğim '' ASYA ''

Canım yaa ne kadar güzel çok tatlı maşallah. naz: İnşallah bende alırım bu ay veya 2010'da. :D

13. gbgonenc

gbgonenc

İsim:
    H.Gökberk Gönenç
  14. görkemtemel

görkemtemel

Teşekkürler Gökberk :cicek: Xavinin de maşallahı var naz: naz: Allah uzun ömür versin umarım hep yanında olur :) Danualar gerçekten muhteşem hayvanlar ama bakımı zor ve geniş alan isteyen köpek ırklarından...Genelinde kalça diplazisi ve kronik kalp rahatsızlıkları olan köpekler o yüzden iyibir bakım istiyor ...

15. Portnoy

Portnoy

köpeğim '' ASYA ''

Güzel bir dost benimde var ama henüz eğitimlere başlayamadık keratayla :)

16. görkemtemel

görkemtemel

Oğuzhan köpeğin 6 ayını geçmeden başlasan iyi olur :)

17. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    köpeğim '' ASYA ''

Görkem bak hiç lamicimi anlamam Asyanın yavrusundan bir tane isterim ona göre. :) ( Erkek ) Asya ya 41 kere Maaşallah. naz:

18. görkemtemel

görkemtemel

Ayıpsın Olcay abi eğer ciftleştirirsem bir tanesini ayırırım :) Göz korneasında sorun var eğer gecerse tekrar ciftlleştiricem.

19. Portnoy

Portnoy

köpeğim '' ASYA ''

Köpeğim 1 yaşında :D Alman çoban köpeği zaten temel itaat eğitimi var bahçeli yerde bakıyorum .. Eğitime göndermeyi düşünüyorum ileri itaat için ..

Sayfayı Paylaş