1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Köyün delisi geldi :)

Başlığı 'Diğer Evcil Dostlar Forumu' kategorisinde ORGO tarafından 1 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Selam,
    Merhabalar nasılsınız portalımın güzel insanları:)Hobiyi bıraktım bırakalı yeni zaman buldum portala girmeye..Hobiyi bıraktık ama başka işlere yelken açtık..Özlemişim sizi vallahi..portal2.gif . Muhabbet kuşu hevesim gittikçe arttı.Biliyorsunuz Maviş adında küçük bir kuşum vardı,büyüdü serpildi..Dişi diyorduk erkek çıktı...Geçenlerde yanına bir arkadaş daha aldım,kafeslerini falan büyüttüm..Bakalım bu işi nereye kadar götüreceğiz...

Boncuk&MAVİŞ

Her nedense ak-po bende açılmıyor...Resimleri başka yerden yükledim.Kusura bakmay

İlk hali..Maviş hatırlarsınız;

Bugün kü halleri..

2. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Cevap: Köyün delisi geldi :)

Maşallah,,,harika görünüyorlar...

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Çok tatlılar valla. Sen nasılsın Orhan'cım ? Hobiye dönme gibi bir düşüncen yok mu ?

4. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir

Öyleler vallahi yalan yoktem04.gif .Sende geri dönmüşsün Hüseyin abi hoşgeldin diyeyim..Hobiye şu anlık dönme şansım yok daha doğrusu.Bırakalı 1 ay felan oluyor..Ama belkide 1-2 sene sürebilir dönmem hatta 4-5 yıl kadar.Yani zor..Ama buralardayız:em:

5. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Hakkında hayırlısı olsun abicim. Ben hobiyi son 7 yıldır hiç bırakmadım ki. Sadece bazı sebeplerden dolayı portala giremiyordum. Onlarıda halledip tekrar değerli insanların arasında yerimi aldım...

Sayfayı Paylaş